reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, immunologia pytania cd:

czy w obecnej sytuacji przyjmowanie equoralu i encortonu jest dopuszczane przez lekarzy do transferow?
Wiecie cos na ten temat?

Encorton przyjmowalam do poprzednich transferow, ale tego drugiego leku nie wiec nie znam przeciwwskazan... ewentualnhch skutkow ubocznych..

dzieki z gory za info!!
Raczej nikt nie poprze brania encortonu, bo jaki lekarz będzie chciał wziąć na siebie taką odpowiedzialność. Napisałam ci na priva
 
reklama
Wlasnie doczytałam ze do pupki:) mnie na prenatalnych lekarz zapytał czy czuje płeć...a ja zielona "jak mam czuc?" hehe a on ze no intuicja czy nie podpowiada😁 no ale nie podpowiadala.
Kurczę ale wiecie co.. No juz ten 2 trymestr jest ale spokojniejsza nie jestem:( luz mam po wizycie ale potem troszke sie martwie czy Niunia fika w brzuszku. No wierze ze fika i modle sie o to:)
U mnie intuicja silnie podpowiada ze u mnie chłopiec. Mąż chce dziewczynkę, za każdym razem mówi o dziecku „ona” a ja jak o nim mówię to „on” i tak jakoś bliżej mam myśli do chłopca. Zobaczymy na połówkowych kto ma racje 🥰
U mnie na pewno będzie możliwość nagrania filmu z usg bo mąż nie będzie mógł być. Chyba 15€ kosztuje pendrive a pamiątka do końca życia 🥰
 
Wlasnie doczytałam ze do pupki:) mnie na prenatalnych lekarz zapytał czy czuje płeć...a ja zielona "jak mam czuc?" hehe a on ze no intuicja czy nie podpowiada[emoji16] no ale nie podpowiadala.
Kurczę ale wiecie co.. No juz ten 2 trymestr jest ale spokojniejsza nie jestem:( luz mam po wizycie ale potem troszke sie martwie czy Niunia fika w brzuszku. No wierze ze fika i modle sie o to:)
Też tak mam, ale myślę,że jak przyjdą ruchy to trochę będziemy spokojniejsze
 
Dziewczyny, immunologia pytania cd:

czy w obecnej sytuacji przyjmowanie equoralu i encortonu jest dopuszczane przez lekarzy do transferow?
Wiecie cos na ten temat?

Encorton przyjmowalam do poprzednich transferow, ale tego drugiego leku nie wiec nie znam przeciwwskazan... ewentualnhch skutkow ubocznych..

dzieki z gory za info!!
Na razie nie zaleca się. Mi lekarz powiedział że przez dwa lata:D
 
Dziewczyny jakie mialyscie wyniki komorek nk ja mam 12 i wedlug nich to norma? Przyszla mi czesc wynnikow i tam wszystko jest w normie... Czekam jeszcze do jutra na pozostale...
 
reklama
W domu sprawdzę ile miałam
Dzięks. Ana itd mam ujemne i oczywiscie nie wykryto przeciwcial przeciwlozyskowych, przeciw plemnikowych wszystko jest ok ale jeden wynik wyszedl podand norme jak mozesz o sprawdz u siebie CD4/CD8 ratio norma do 1,9 a ja mam 2,2 ale to chyba nie jest duzo ponad norme co? Napisalam do aduski ale ona tu za czesto nie bywa...
 
Do góry