bazylia128
Fanka BB :)
Kurcze to dosc wysoko co nie...U mnie ten parametr wyszedł podwyższony bo miałam wynik 3.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Kurcze to dosc wysoko co nie...U mnie ten parametr wyszedł podwyższony bo miałam wynik 3.
juz napisalam priv do Taszy ale nie odpisuje wiec grzecznie czekamMoże spróbuj tu u Taszy też. To chyba faktycznie trezba trafić na te właściwą babkę. Ja i tak dalej trzymam dalej dla Ciebie
Poczekaj, z tymi pseudo objawami to bywa bardzo różnie. Kiedy robisz betę?Murawa dopiero przeczytałam, mała coś nerwowa jest wczoraj wszystko na nieto co wzięłam to jest coś na wyciszenie macicy tyle czytałam. Wieczorem jak idzie spać to ja też zasypiam a ciągle sobie mówię że przeczytam wasze komentarze
czuje się normalnie nic mnie nie boli i myślę już że się nie udało bo z Laura jednak bolał mnie dół brzucha jak na okres.
No @Aduś16 stwierdzila ze konieczna będzie co najmniej immunosupresja, a może coś więcej.Kurcze to dosc wysoko co nie...
JA sie w tym gubie zawsze immunosupresja tj co? accofil i te silniejsze czy encortony?No @Aduś16 stwierdzila ze konieczna będzie co najmniej immunosupresja, a może coś więcej.
No jakieś encortony lub inne sterydy. Accofil to głównie chyba jest przy brakujacych kirach, a z tym u mnie było spoko akuratJA sie w tym gubie zawsze immunosupresja tj co? accofil i te silniejsze czy encortony?