reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Prawy jajnik jest jakoś tydzień do przodu w stymulacji niż lewy... Na prawym 3 - jeden 22mm drugi 15mm i jakim mały 5mm się pojawił.. Tych 3 jeden może się będzie do czegoś nadawać.. Na lewym też 3 - 10mm, 12mm i 5mm wiec może uda się 2 podhodowac albo tylko jeden ten największy.. Punkcja najprawdopodobniej w poniedziałek , czyli po 16 dniach zastrzykow a 27 dc..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chce i będę upierać przy nim. Ostatnio miałam transfer z accofilem i pierwszy raz ciąża biochemiczna 🤷🏻‍♀️ Choć kierowniczka laboratorium embriologicznego mówiła mi, że u jednych to zadziała a u innych nie..
No oczywiście że tak jest, accofil to nie jest kosmiczna tabletka która gwarantuje ciążę.. Jest sporo dziewczyn które po raz pierwszy na nim zaskoczyły. Ja zaskakiwalam ciągle a po accofilu miałam najwyższą betę w historii ale i tak poronilam więc on pomaga wyeliminować jakiś problem ale nie wszystkie
 
Prawy jajnik jest jakoś tydzień do przodu w stymulacji niż lewy... Na prawym 3 - jeden 22mm drugi 15mm i jakim mały 5mm się pojawił.. Tych 3 jeden może się będzie do czegoś nadawać.. Na lewym też 3 - 10mm, 12mm i 5mm wiec może uda się 2 podhodowac albo tylko jeden ten największy.. Punkcja najprawdopodobniej w poniedziałek , czyli po 16 dniach zastrzykow a 27 dc..
I co teraz ten Twój lekarz mówi? Bo realnie te 3 mają szansę dojrzeć. Wg mnie dobrze to idzie. Długo ale do przodu. Nadal masz dawkę 225? Jak się czujesz?
 
Prawy jajnik jest jakoś tydzień do przodu w stymulacji niż lewy... Na prawym 3 - jeden 22mm drugi 15mm i jakim mały 5mm się pojawił.. Tych 3 jeden może się będzie do czegoś nadawać.. Na lewym też 3 - 10mm, 12mm i 5mm wiec może uda się 2 podhodowac albo tylko jeden ten największy.. Punkcja najprawdopodobniej w poniedziałek , czyli po 16 dniach zastrzykow a 27 dc..
Długo to idzie bo późno kazał ci brać leki i to jest tego wynik. A jak się czujesz? Jak atmosfera z twoim lekarzem? Brzęczy coś do ciebie że masz swoje zdanie?
 
@Murawa co słychać kochana? Pracujesz już po 8h?
@Netiaskitchen @Tasza @Dakita30 @sandra777.12 jak się czujecie?
@Aaaanna Jak Twój brzusio?
@Aduś16 trzymam kciuki aby pobrali z tego jak najwięcej. Jednak coś rośnie A nie jak mówił jeden...dobrze,że masz taka wiedzę i nie dajesz sobie w kasze dmuchać.
@goffa13 Jak sytuacja?
Wszystkim Wam życzę miłego dnia, czuje,że niedługo zacznie się dziać na forum, bo co raz więcej pisze,że wraca lub myśli nad powrotem do walki. 💪💪💪🍀🍀🍀
 
@Murawa co słychać kochana? Pracujesz już po 8h?
@Netiaskitchen @Tasza @Dakita30 @sandra777.12 jak się czujecie?
@Aaaanna Jak Twój brzusio?
@Aduś16 trzymam kciuki aby pobrali z tego jak najwięcej. Jednak coś rośnie A nie jak mówił jeden...dobrze,że masz taka wiedzę i nie dajesz sobie w kasze dmuchać.
@goffa13 Jak sytuacja?
Wszystkim Wam życzę miłego dnia, czuje,że niedługo zacznie się dziać na forum, bo co raz więcej pisze,że wraca lub myśli nad powrotem do walki. 💪💪💪🍀🍀🍀
Tocze się hehe termin za chwilkę czekam na godzinę 0 i nie mogę się doczekać.Chyba dziś się wybiorę na dłuższy spacer A nóż coś ruszy.
 
Prawy jajnik jest jakoś tydzień do przodu w stymulacji niż lewy... Na prawym 3 - jeden 22mm drugi 15mm i jakim mały 5mm się pojawił.. Tych 3 jeden może się będzie do czegoś nadawać.. Na lewym też 3 - 10mm, 12mm i 5mm wiec może uda się 2 podhodowac albo tylko jeden ten największy.. Punkcja najprawdopodobniej w poniedziałek , czyli po 16 dniach zastrzykow a 27 dc..
I dalej twierdzą, że nie reagujesz na leki?
Szlag mnie trafia, serio. Ewidentnie spieprzyli, bo przekombinowali. Zabiłabym.
Miejmy nadzieję, że te 3 będą teraz ładnie i równo rosły.
Kciuki zacisniete.
 
reklama
I dalej twierdzą, że nie reagujesz na leki?
Szlag mnie trafia, serio. Ewidentnie spieprzyli, bo przekombinowali. Zabiłabym.
Miejmy nadzieję, że te 3 będą teraz ładnie i równo rosły.
Kciuki zacisniete.
Lekarz wczoraj się tłumaczyl nam trochę że o momencie rozpoczęcia stymulacji wspólnie zdecydowalismy no i że plan był zacząć po owulacji ale było ryzyko że to będzie cykl bezowulacyjny... Myślę że miałam szansę na 5 - 6 pęcherzykow gdybyśmy zaczęli od razu.. Teraz już za późno. Kolejnej stymulacji nie bedzie. Zrezygnowałam w tej sytuacji z pgd..
 
Do góry