reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A my stosujemy żel conceive plus nawet w klinice nas dr zapytała czy próbowaliśmy z tym żelem i mówiłam ze tak. Teraz ten żel nazywa się fertilcare baby start. I od tego cyklu próbowaliśmy z tym żelem. Czy to jego zasługa? Wątpię ale jest fajny efekt nawilżenia i pomaga plemnikom przeżyć a u nas podobno wrogi śluz wiec mogę wam polecić chociaż jest dość drogi
O to muszę wypróbować, bo u mnie wiecznie susza :o. Czasami mam jakiś śluz ale jak się umyję i mamy baraszkować to znowu susza. Chyba, że będziemy to robić bez mycia na brudasa🤣
 
Mam tu na miejscu doktora który już mi część badań kazał zrobić np AMH HISTEROSKOPIE ITD to byłaby pierwsza wizyta do konkretnego lekarza muszę się jeszcze zastanowić podziękować zastanawiam się czy nie wybrać kobiety co by nie być spalonym na starcie jak zobaczy moja piękna mordę:) grecka do mnie ma z by Cię napewno nie puscil
No zaraz Cie też strzelę!!! Dlaczego sobie wmawiasz, że jesteś brzydka? Ktoś Cię pokochał i dla niego jesteś najpiękniejsza❤. Nie każdy musi wyglądać jak miss Polonia ale założę się, że nie jest tak źle jak sama o sobie piszesz😘
 
Wroiclam na forum, zrobiłam badania, jade do kontroli, czy wrocilam na 100 % do walki napisz jutro po wizycie u lekarza 😁 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i nie będzie nic stało na przeszkodzie, a wtedy druga pożyczka i do walki... Cóż innego zostało 🤷‍♂️

Moja Ty kochana @Waleczna36 ja cały czas w Was wierzę i trzymam nieustannie kciuki 😘 zresztą już Ty dobrze wiesz jak bardzo Wam kibicuje ✊✊✊✊✊✊✊✊
 
@fredka84 mojaaaaa pociesz mnie jakos troche nie wiem jak ale jakos ;( Tak sie boje tego zabiegu mojej mamy - no nie moge sie skupic na niczym ;( Ale tak sobie pomysllam ze gdyby bylo jakos bardzo zle to wtedy chyba jakies bajpasy by musialy byc co? Lekarz powiedzial ze gdyby chodzilo o strasza osobe to nie wysylalbym na ten kardiowerter tylko tak by to zostawil a ze moja mam taka mloda to lepiej zeby miala. @Ugly80 mysle ze teamt wyboru kliniki jest bardzo wazny - juz nie pamietam dlaczego wybralam gamete - kiedys moich tesci znajomych corka takich mocno dobrze postawionych tam sie leczyla - teraz ma blizniaki - jej mama byla dyrektorka wielunskiego szpotala. Ja do tej pory bylam mega zadowolona ale juz po ostatnim razie ci pisalam jak bylo... Jak chcesz do Gamety to najlepiej do Radw...now - sa drodzy ale podobno skuteczni, chociaz po mnie tego nie widac ;) Ty i tak nie bedziesz miala dofinansowania to (a oni nie biora z dofinansowaniem pacjentow) to chyba warto do nich sporobowac - opiek jest naprawde dobra i w odroznieniu od innych klinik nie sa tacy komercyjni a i leczenie i metody dzialania mega podobne do dzialania. Glowny prof Radwan zalozyciel wszystkich klinik gametowych byl w zespole gdzie po raz pierwszy udalo sie w PL ze skutkiem zdrowej ciazy przeprowadzic zabieg in vitro. chcesz to cie przez nich jakos poprowadze - tylko pytanie jesli jestes z Poznania do ktorej Gamety bedziesz chciala - siedziiba jest w Rzgowie - ja sie tam lecze ;)
Obojętnie co Ci napiszę nie sprawi, że przestaniesz sie bać, to Twoja ukochana mama, więc strach i tak będżie 😞. Właśnie czytam o tym urządzeniu i ja na Twoim miejscu raczej bym sie cieszyła, że jej to wszczepią bo jeśli Twojej mamie zatrzyma sie serduszko, to urządzenie ją uratuje❤. A teraz wyobraź sobie jak by była gdzieś sama na spacerze bez tego urządzonka:o. Będzie dobrze myszko☺. Nikt by bez potrzeby nie ryzykował zdrowiem Twojej mamy😘. Ja tam widzę same plusy tego urządzenia❤
 
reklama
@fredka84 mojaaaaa pociesz mnie jakos troche nie wiem jak ale jakos ;( Tak sie boje tego zabiegu mojej mamy - no nie moge sie skupic na niczym ;( Ale tak sobie pomysllam ze gdyby bylo jakos bardzo zle to wtedy chyba jakies bajpasy by musialy byc co? Lekarz powiedzial ze gdyby chodzilo o strasza osobe to nie wysylalbym na ten kardiowerter tylko tak by to zostawil a ze moja mam taka mloda to lepiej zeby miala. @Ugly80 mysle ze teamt wyboru kliniki jest bardzo wazny - juz nie pamietam dlaczego wybralam gamete - kiedys moich tesci znajomych corka takich mocno dobrze postawionych tam sie leczyla - teraz ma blizniaki - jej mama byla dyrektorka wielunskiego szpotala. Ja do tej pory bylam mega zadowolona ale juz po ostatnim razie ci pisalam jak bylo... Jak chcesz do Gamety to najlepiej do Radw...now - sa drodzy ale podobno skuteczni, chociaz po mnie tego nie widac ;) Ty i tak nie bedziesz miala dofinansowania to (a oni nie biora z dofinansowaniem pacjentow) to chyba warto do nich sporobowac - opiek jest naprawde dobra i w odroznieniu od innych klinik nie sa tacy komercyjni a i leczenie i metody dzialania mega podobne do dzialania. Glowny prof Radwan zalozyciel wszystkich klinik gametowych byl w zespole gdzie po raz pierwszy udalo sie w PL ze skutkiem zdrowej ciazy przeprowadzic zabieg in vitro. chcesz to cie przez nich jakos poprowadze - tylko pytanie jesli jestes z Poznania do ktorej Gamety bedziesz chciala - siedziiba jest w Rzgowie - ja sie tam lecze ;)
I jak tam dzisiaj się czujesz? To normalne ze przejmujesz się swoją mamą. Ja mam dobry kontakt ze swoją po urodzeniu Przemka się bardzo poprawil. Bo kiedyś było kiepsko. Nie zabardzo wiem co Ci napisać. Ale wiem co to znaczy poważna choroba która budzi ogromny lęk. Życie już nigdy nie jest takie samo. Najbardziej dobija bezradność chcesz pomoc coś zrobić, żeby tej osobie ulżyć a nie możesz. Ważne, ze mama będzie żyć. Wiadomo nikt sobie takich trudności nie wyobrażał, ale jak narazie wszystko wskazuje ze jest w dobrych rekach:-) Zawsze coś może się wydarzyć niedobrego tfu tfu ale z tego co piszesz ona jest w dobrych rękach i lekarze „panują nad tym”. Zaufaj ze wiedza co robią:-)
 
Do góry