reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlaczego kliniki nie udostępniają kart obserwacji zarodków z laboratorium? Każda pacjentka powinna mieć taki wgląd on-line. Bez sensu wyczekiwanie przy telefonie,...
Właśnie Pani opiekunka powiedziała mi łaskawie że to od laboratorium z rana dostała informację gdyż hodowla się nie zakończyła.. Co może wiele oznaczać..:( ja jednak spodziewam się najgorszego. łaskawie powiedziała że przekaże Laboratorium informacje żeby się że mną skontaktowali jak najszybciej... Pewnie zapomną! Co za klinika...pacjent jest na szarym końcu dla nich...
 
reklama
Dziękuje kochana jestes!
Ja to sie i tak najbardziej boje ze potem zacznie spadac jak za pierwszym razem. Wtedy tez byly ładne przyrosty a potem nagle w spadek. A to chyba gorsze niz zero od początku,bo dostajesz nadzieje, a potem peka ci serce ♥ Z reszta duzo z was to przeżyło😔😔
Będę trzymać kciuki do kiedy będzie potrzeba!!!I ma być dobrze🥰
 
Do góry