reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam wyniki.
Beta HCG 9 to pozostalosc po pregnylu😭😭😭😭😭Wiecie co to znaczy...
Sorki ale chwilke mnie nie bedzie....
Dzieki za wsparcie i wiare!
A ja nie wierzę że to z pregnylu, chyba wczoraj pisałaś ze juz nie powinno go być? Na spokojnie powtórz za 2 dni, my tu na Ciebie będziemy czekać 😘😘😘9 to nie 0.
i absolutnie nie odstawiaj leków pls!!!
 
Właśnie Pani opiekunka powiedziała mi łaskawie że to od laboratorium z rana dostała informację gdyż hodowla się nie zakończyła.. Co może wiele oznaczać..:( ja jednak spodziewam się najgorszego. łaskawie powiedziała że przekaże Laboratorium informacje żeby się że mną skontaktowali jak najszybciej... Pewnie zapomną! Co za klinika...pacjent jest na szarym końcu dla nich...
Do mnie tez zadzwonili dopiero w 6 dobie z rana. Jeden zarodek w 5 zamrozili a drugi na przełomie 5/6 o czekali do końca. Ale ja od początku wiedziałam jakie są procedury i cierpliwie czekalam. Tzn niecierpliwie ale czekałam bo musiałam
 
Dlaczego kliniki nie udostępniają kart obserwacji zarodków z laboratorium? Każda pacjentka powinna mieć taki wgląd on-line. Bez sensu wyczekiwanie przy telefonie,...
Popieram. W invikcie dostajemy taki raport z hodowli, kazdy zarodek jako linia w tabelce dzien po dniu. Ale to dopiero na koniec. Zgadzam się ze powinien być podgląd online!!!
 
Kochana a jak ten raport jest wysyłany mailem czy na medipoint udostępniony? W jakiejś zakładce?
Ja dostałam do ręki w 5.dobie przed transferem, zaraz Ci wrzucę foto. Wtedy świeże zarodki mialy zakończoną hodowle, a te z mrozonych komórek jeszcze 2 walczyły do 6 doby.
 

Załączniki

  • IMG_20200521_105936.jpg
    IMG_20200521_105936.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 39
  • IMG_20200521_110004.jpg
    IMG_20200521_110004.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 38
Do mnie tez zadzwonili dopiero w 6 dobie z rana. Jeden zarodek w 5 zamrozili a drugi na przełomie 5/6 o czekali do końca. Ale ja od początku wiedziałam jakie są procedury i cierpliwie czekalam. Tzn niecierpliwie ale czekałam bo musiałam
Aaaa no widzisz... Mnie lekarz obiecał konsultacje w 5tej dobie i powiedział że 'wtedy już coś bedziemy wiedziec' Stawiam że została jedna sierota która jeszcze walczy.. :(
 
Dziewczyny mam wyniki.
Beta HCG 9 to pozostalosc po pregnylu[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]Wiecie co to znaczy...
Sorki ale chwilke mnie nie bedzie....
Dzieki za wsparcie i wiare!
Bardzo mi przykro [emoji20] Trzymaj się kochana [emoji8]
ja ostatnio wydawało mi się że widzę cień cienia, chyba go sobie wymyśliłam [emoji19] już się w duchu cieszyłam a tu beta 0 [emoji19] już trzy razy nic nawet nie zaskoczyło.
Zaczęłam juz wątpić czy kiedykolwiek zaskoczy [emoji24]
Z jednej strony się cieszę na kolejny transfer a z drugiej boje się że kolejnej porażki nie wytrzymam [emoji24]
 
reklama
Do góry