reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spoko chcę pogadać z bazylka zresztą nie tylko ja u nas jest jeden taki nieboraki który świetnie sobie radz z rozrusznikiem serca od dziecka TRZEBA TCHNAC BAZYLKE DOBRYM SLOWEM :) Mi to pomaga
 
reklama
Dziwne że raczej powinnaś brać przykład z kobiet które dalej walczą bo ty chyba też walcząca?
Dla mnie nie.
Spoko chcę pogadać z bazylka zresztą nie tylko ja u nas jest jeden taki nieboraki który świetnie sobie radz z rozrusznikiem serca od dziecka TRZEBA TCHNAC BAZYLKE DOBRYM SLOWEM :) Mi to pomaga
Spoko Kobito.
Ja nic złego nie miałam na myśli.
👍
Wspierajmy się, każda z nas jest wolnym Człekiem, każda ma prawo mieć swoje zdanie.
Życzę Ci wszystkiego dobrego😘
 
W jakiej klinice startujesz @Ugly80?
I co jest przeszkodą w naturalnych staraniach?
Niedrozne jajowody kasa nas nie blokuje chcelismy w novum ale tam teraz kolejki. Zawsze byłam przekonana że zostanę sama bo jestem adopto A rodzicom przysposobionym urodziło się cudowne dziecko które teraz siedzi za granicą i ja się opiekuje rodzicami w wielu 39 lat pokochał mnie człowiek który chce mieć dziecko przez rok dał mi więcej miłości a strasznie brzydka nos garbaty blizny po wypadku w którym jechałam z rodzonymi i tylko ja przeżyłam MAM TA SKORUPE :)
 
Niedrozne jajowody kasa nas nie blokuje chcelismy w novum ale tam teraz kolejki. Zawsze byłam przekonana że zostanę sama bo jestem adopto A rodzicom przysposobionym urodziło się cudowne dziecko które teraz siedzi za granicą i ja się opiekuje rodzicami w wielu 39 lat pokochał mnie człowiek który chce mieć dziecko przez rok dał mi więcej miłości a strasznie brzydka nos garbaty blizny po wypadku w którym jechałam z rodzonymi i tylko ja przeżyłam MAM TA SKORUPE :)
Próbowałaś udrożnić, przepchać?
Czy prócz niedrożnych jajowodów coś jeszcze masz? Endomendę?
Wracam do przykładu koleżanki. Po 4 transferach - nieudanych, przepchała jajowody i naturals w następnym cyklu...
Spróbuj może, zanim wepchasz się w in vitro?
 
Niedrozne jajowody kasa nas nie blokuje chcelismy w novum ale tam teraz kolejki. Zawsze byłam przekonana że zostanę sama bo jestem adopto A rodzicom przysposobionym urodziło się cudowne dziecko które teraz siedzi za granicą i ja się opiekuje rodzicami w wielu 39 lat pokochał mnie człowiek który chce mieć dziecko przez rok dał mi więcej miłości a strasznie brzydka nos garbaty blizny po wypadku w którym jechałam z rodzonymi i tylko ja przeżyłam MAM TA SKORUPE :)
Współczuję przezyć😒😒😒
 
Próbowałaś udrożnić, przepchać?
Czy prócz niedrożnych jajowodów coś jeszcze masz? Endomendę?
Wracam do przykładu koleżanki. Po 4 transferach - nieudanych, przepchała jajowody i naturals w następnym cyklu...
Spróbuj może, zanim wepchasz się w in vitro?
Laparo nie dało nadzieji
 
reklama
Do góry