reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to bez jajcow ze za stara😊Kolezanka z pracy twoj rocznik wlasnie zaszła, a druga skonczyla 43 i tez jest w ciąży!
Ta. Moja też 42 lata i pierwsza ciąża... Tyle, że wiesz,jak to jest... Czasem myślę, że wszyscy, tylko nie ja😒i dobijają mnie te teksty, mimo, że twardą udaję... Zupełnie jakbym sama nie zdawała sobie sprawy z minusów późnego macierzyństwa(prócz plusów rzecz jasna)...
 
@Pójdźka myszko, lepiej się czujesz?
Lepiej kochana😊 Wyplakalam sie, porzucałam mięsem, ustaliłam nowy plan, upiłam męża, zeby sie zgodził na nowy plan😁
O dziwo spokojna jestem-a nie biore juz od czwartku malych niebieskich tabletek😁
Przykro mi tylko ze moje dwie kuleczki musialy byc chore czy coś, bo zeby zadna nawet na chwilke sie nie otarla o endometriu. Zawsze beta mi rosla, a tym razem z takim arsenalem nic🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Ta. Moja też 42 lata i pierwsza ciąża... Tyle, że wiesz,jak to jest... Czasem myślę, że wszyscy, tylko nie ja😒i dobijają mnie te teksty, mimo, że twardą udaję... Zupełnie jakbym sama nie zdawała sobie sprawy z minusów późnego macierzyństwa(prócz plusów rzecz jasna)...
Rozumiem cie.... A najgorzej jak ktos mi sugieruje ze moze czas odpuścić.. a dam ma np dwójkę, albo trójkę. 😠😠
 
Lepiej kochana😊 Wyplakalam sie, porzucałam mięsem, ustaliłam nowy plan, upiłam męża, zeby sie zgodził na nowy plan😁
O dziwo spokojna jestem-a nie biore juz od czwartku malych niebieskich tabletek😁
Przykro mi tylko ze moje dwie kuleczki musialy byc chore czy coś, bo zeby zadna nawet na chwilke sie nie otarla o endometriu. Zawsze beta mi rosla, a tym razem z takim arsenalem nic🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Moja Bohaterka💓💓💓💓😘😘😘
 
Lepiej kochana😊 Wyplakalam sie, porzucałam mięsem, ustaliłam nowy plan, upiłam męża, zeby sie zgodził na nowy plan😁
O dziwo spokojna jestem-a nie biore juz od czwartku malych niebieskich tabletek😁
Przykro mi tylko ze moje dwie kuleczki musialy byc chore czy coś, bo zeby zadna nawet na chwilke sie nie otarla o endometriu. Zawsze beta mi rosla, a tym razem z takim arsenalem nic🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Cieszę się że nie popadlaś w jakąś rozpacz czy coś ❤️. Trzeba chwilkę popłakać i wracać do gry ❤️. Bo co nam innego zostaje 😘
 
reklama
Do góry