reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to teraz mi powiedzialas z tym spinaniem sie ;( Faktycznie tak moze byc? No i teraz bede sie spinac nad tym jak sie nie spinac ;)
Ooo kochana to jest największa misja 😂😂😂 ja miałam ten trudny transfer to najpierw 45 min mi tam grzebał potem dali mi jeszcze szklankę wody żebym jeszcze dopełniła ten pęcherz i miałam jeszcze kroplówkę podłączona i jak szlam na ten transfer to zgięta w pół i zapłakana i mówię nie No ja już nie utrzymam będę sikać. Ledwo wlazlam na ten fotel i on tam znów ten wziernik a ja chciałam jednocześnie trzymać siku ale się rozluźnić żeby dobrze włożył cewnik ile naciskał usg na brzuch i musiałam zaciskach wszystko żeby nie sikać 😂😂😂 teraz mnie to śmieszy ale wtedy strasznie płakałam a jak było po transferze to tak skoczyłam z tego fotela i ruszyłam do łazienki ze prawie kroplówkę wyrwałam 😂😂
 
Teraz tyle będzie się działo na forum, po przerwie koronawirusowej, że po prostu dobra passa MUSI wrócić ❤kir bx, ale brak kilku implantacyjnych, nie wiem czy to zasługa accofilu, czy sam zarodek dałby radę i raczej się nie dowiem, ale fakt, że nigdy wcześniej implantacji nie było
Kochana nawet nie wiesz jak bardzo zmienilas moj humor. Podnosze się z mojego dolka❤
Gratulacje kochana ciesze sie razem z Tobą ❤
 
Mysle o Malgosi Rozenek.Tak jada po niej jak po lysej kobyle ze pokazuje brzuch ze sie obnosi z ciaza.Jak ja zajde w ciaze to moj brzuch wszyscy beda ogladac i bede sie ciagle chwalic.Bo krytykuja ci co nie wiedza ile trzeba przecierpiec zeby byc w tej upragnionej ciazy
No i cos tam bylo tez ze ona sobie przykleja ten brzuch co nie?
 
Ooo kochana to jest największa misja 😂😂😂 ja miałam ten trudny transfer to najpierw 45 min mi tam grzebał potem dali mi jeszcze szklankę wody żebym jeszcze dopełniła ten pęcherz i miałam jeszcze kroplówkę podłączona i jak szlam na ten transfer to zgięta w pół i zapłakana i mówię nie No ja już nie utrzymam będę sikać. Ledwo wlazlam na ten fotel i on tam znów ten wziernik a ja chciałam jednocześnie trzymać siku ale się rozluźnić żeby dobrze włożył cewnik ile naciskał usg na brzuch i musiałam zaciskach wszystko żeby nie sikać 😂😂😂 teraz mnie to śmieszy ale wtedy strasznie płakałam a jak było po transferze to tak skoczyłam z tego fotela i ruszyłam do łazienki ze prawie kroplówkę wyrwałam 😂😂
japierdziule to faktycznie meczarnia - u mnie to tak jak u @motylek24 nie naciskaja na ten pelny pecherz - mi zawsze mowil zeby polgodziny przed transferem nie sikac ;) Wiec ja mam zawsze mile wspomnienia...
 
Dziękuję Fredko kochana za ten post ❤

Też się cieszę, że się nam udało, bo wokół same ciąże więc bym w psychiatryku wylądowała... Jeszcze słysząc takie teksty z boku z każdej możliwej strony ... Więc podziwiam całym sercem każdą wojowniczkę z tego forum ✊✊✊✊✊❤❤❤ jesteście niesamowite i bez was bym już dawno zwariowała 🤪 potraficie jednym postem zrobić dzień ❤

@Liliana87 święte słowa, półgłówków olewamy, życie ich nauczy pokory 😉 skupiamy się na naszym szczęściu ❤

@mary.m ogromne gratulacje ❤❤❤baaaardzo się cieszę i wierzę, że to początek cudownej pozytywnej passy forumowej ❤ i wiem, że jestem okropna, ale mi strach zaczął dopiero teraz mijać (17tc)i mam coraz częściej dni w których po prostu chodzę z uśmiechem od 8 do 8 i mam ochotę śpiewać i tańczyć ❤ to jest cud w który zaczęłam wierzyć od kiedy brzuchol coraz bardziej zaczął wywalać ❤❤ życzę Ci spokojnej, pozytywnej i SZCZESLIWEJ ciąży 🥰 niech strach jak najszybciej minie i zamiast niego niech zawiata radość i uśmiech ❤
@Smetna30 u mnie 23tydz i strach wcale nie maleje. I tak już chyba zostanie do końca. Nie mam nic kupione i chyba długo jeszcze zanim wybiorę się na jakieś zakupy i zaplanuje wyprawkę.
Jesli chodzi o Lewego,to nie ma sie czym jarac,ze tak powiem .W tej klinice sa naprawde lekarze z powolaniem,mili ,sympatyczni,majacy czas dla pacjentow,z niego za kazde " pierdniecie " trzeba extra placic
Ooo toooo, tak samo uważam.
Bylam u Zam.. ry i nie zmienilabym go na innego.
 
U mnie lekarz by sie tego nie podjął - zawsze mi tak mowil ze on sie tego nie podejmuje - ale ty pewnie pisalas jakies podania albo cos?
Nie, nic nie pisałam.
Mi hiperka się pojawia szczęśliwym trafem po transferze ale mój lekarz wiedział, że będzie.
Oni bardzo indywidualnie do mnie podchodzili i chcieli żeby mi się udało.
 
reklama
Nie, nic nie pisałam.
Mi hiperka się pojawia szczęśliwym trafem po transferze ale mój lekarz wiedział, że będzie.
Oni bardzo indywidualnie do mnie podchodzili i chcieli żeby mi się udało.
Do mnie moj tez podchodzil bardzo indywidualnie bo sporo razem przeszlismy ;) Mysle ze chyba kazdemu lekarzowi zalezy zeby sie udalo chociazby dla podniesienie statystyk - mysle tez ze oni nawet miedzy soba prowadza jakies statystyki ile i jakiemu lekarzowi sie udalo przeprowadzic leczenie, stymulke i sam transfer z powodzeniem ;)
 
Do góry