reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O płoszę płoszę😜. A ja tu taki wsiok😂. W stolicy to byłam tylko raz przejazdem i jeszcze się zgubiliśmy 😱. To było dawno i jeszcze nawigacji nie było, ale pamiętam że jakiś bardzo miły taksówkarz nas wyprowadził z miasta na właściwą trasę. Jechał przed nami i nas prowadził, za darmo 😱😊
Bo ludzie mieszkajacy w Wawce to mili sa,zdarzaja sie odchyly ale wiecej tych fajnych.Ja uwielbiam tu mieszkac chociaz zazdraszczam Wam tych ogrodkow i warzywniakow.Moj mezus w tym roku posadzil 4 pomidory w doniczkach na balkonie-rosna jak zle!🙃
 
Bo ludzie mieszkajacy w Wawce to mili sa,zdarzaja sie odchyly ale wiecej tych fajnych.Ja uwielbiam tu mieszkac chociaz zazdraszczam Wam tych ogrodkow i warzywniakow.Moj mezus w tym roku posadzil 4 pomidory w doniczkach na balkonie-rosna jak zle!🙃
My mamy tylko ogródki a Ty moc atrakcji w Wawce 🙂. Szkoda że nie można mieć wszystkiego, co nie 😘. Ja do takiego Lidla mam 30km a do miarawej galerii mam 70 lub 100, zależy gdzie jadę
 
Qrwa!Dzis labo wyjatkowo zamkniete.Przejechalam sie tylko,dobrze ze to tylko 3 przystanki.Myslac ze jest zimno-bo na balkonie wieje jak piz...-ubralam sie jsk na zime i ja pitole myskalam ze umre z goraca.Cieplo jest tylko ten wiatr....
 
reklama
Mieszkam w Stolycy😁Dzis jest pochmurno ale przynajmniej nie pada😪
To niedalek siebie mieszkamy - jakies 200 km 👍 👍 👍 I u mnie dzisiaj tak ciemno jest od rana ;( Juz pisalam to wczesniej ;( Co to za pogoda w tym roku? JA sie samoopalaczem smaruje bo powyjmowalam juz z szafy letnie ubrania i czasami chce sie ubrac w spodnie 3/4 a na nogach taka bledz ze masakra ;)
 
Do góry