reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W sobotę aby przed kwarantanna skończyć.. Szkoła się w ostatniej chwili wycofała i nie wiadomo kiedy otworzą się a męża projektu już nie wznowia... Ale i tak wracamy
Rozumiem. Ja to musze poczekac do poniedziałku czy znajda kogoś na moje zastępstwo bo moja zajebista😕kolezanka sie wycofała. Po co ma wracac jak jej płaca
 
Pije kawe i zaraz pojde pobiegac ;) Wypialm sobie wczoraj to moje wino - całe i dzisiaj nic mi nie jest ;) Wczesniej bylam u rodzicow, u wiolki u sasiadow... W [iatek sie tak bardzo wystraszlam bo sprzatalam i bylam sama w domu i stwierdzilam ze udroznie rury w umywalce w lazience bo cos mi sie zapychalo juz i wiedzialam ze Łukasz zawsze uzywa taki srodek MELT - to ja sobie mysle ze tez go wleje do umywalki JPRDL jak to mi buchnelo :o :o :o za duzo wlalam i sie tak tego dziadostwa nawdychalam - pozniej przez dwie godziny mialam takie dusznosci, kaszel, wszystko mi sie odrywalo, prawie glos stracilam nie moglam do konca zlapac powietrza 😭😭😭 No ale po dwoch godzinach zeczola puszczac oczywiscie chcialam do szpitala jechac ale Łukasz mnie ustawial ze mi przejdzie ;) To straszne bylo od razu sobie pomyslalam jak strasznie musza sie czuc osoby kotre przechodzily korona ;(
Oj świrusko mała 😂 ale ja kiedyś przez przypadek wlałam do wiaderka z mopem chlor i odkamieniacz 🤯🤯 i zaczęło się dymić a ze zrobiłam to w pracy to zanim dobiegłam do okna to nawdychalam się tych oparów i przez ponad tydzień nie czułam żadnych zapachów 😂😂😂 najgorsze ze pracowałam na kuchni i nawet nie czułam ze coś się przypala 😂😂
 
Oj świrusko mała 😂 ale ja kiedyś przez przypadek wlałam do wiaderka z mopem chlor i odkamieniacz 🤯🤯 i zaczęło się dymić a ze zrobiłam to w pracy to zanim dobiegłam do okna to nawdychalam się tych oparów i przez ponad tydzień nie czułam żadnych zapachów 😂😂😂 najgorsze ze pracowałam na kuchni i nawet nie czułam ze coś się przypala 😂😂
😂 😂 👍 no to tez niezle - ja to sie naprawde mega wystraszylam - nie wiedzialam ze to masz az taka moc a to byla naprawde chwilka ;) znowu sie nie pochwalilas gdzie masz nowa prace - ja bym chyba mogla w kuchni pracowac ;)
 
reklama
Dziendoberek 😍my już po śniadanku i po spacerku ☀️😁piękna pogoda .. przesyłam dużo słoneczka z Holandii dziewczynki 😘😘
 

Załączniki

  • 86A525E6-75FA-4479-B876-40DB8805C7E3.jpeg
    86A525E6-75FA-4479-B876-40DB8805C7E3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 69
Do góry