reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 własnie sluchalam pogody to uw as na zachodzie od Szczecina do Gdańska najcieplej a w centrum pochmurno, zimno i spadnie DESZCZ ;) 👍👍 Ja nie wiem co to za sprawiedliwość? Pewnie zaraz napiszesz ze dobra pogoda tylko dla dobrych ludzi co nie :dry::oo:
My dziś palimy w kominku bo tak jest zimno i wilgotno i bleee😳😳😳
 
Dziękuję 😍 jak Ty się czujesz?


A dziękuję, czuję się cudownie 😘 przestałam mdleć, mdłości mnie nie dopadły ani razu, czasem w nocy nie mogę spać ale to jest pikuś.😉No i nie mogę ciągle w biegu być tylko muszę wszystko z nogi na nogę bo jak mnie najdzie na np. pucowanie całej łazienki bez chwili przerwy to mnie zaraz macica ciągnie 😘

A jak Twoje nastawienie przed wizytą?
 
A dziękuję, czuję się cudownie 😘 przestałam mdleć, mdłości mnie nie dopadły ani razu, czasem w nocy nie mogę spać ale to jest pikuś.😉No i nie mogę ciągle w biegu być tylko muszę wszystko z nogi na nogę bo jak mnie najdzie na np. pucowanie całej łazienki bez chwili przerwy to mnie zaraz macica ciągnie 😘

A jak Twoje nastawienie przed wizytą?
A który to już tydzien/miesiac? Nie było mnie 2 msc i nie pamiętam dokładnie. I czy już wiadomo czy synek czy córcia? Ja się wczoraj dowiedziałam że moja siostra będzie miała córeczkę (ma już synka 4.5 roku) i się ucieszyłam mega.
Nastawienie jeszcze luźne, bo czekamy na owulacje żeby 5 dni po niej zrobić transfer (podchodze do naturalnego prawdopodobnie). W ogóle wiecie może czy przy transferze na naturalnym cyklu bierze się jakieś leki po?
 
😂 😂 👍 no to tez niezle - ja to sie naprawde mega wystraszylam - nie wiedzialam ze to masz az taka moc a to byla naprawde chwilka ;) znowu sie nie pochwalilas gdzie masz nowa prace - ja bym chyba mogla w kuchni pracowac ;)
Nowa praca jako kierownik oddziału w serwisie kurierskim 😉😉
Taka sobie ale u nas taki kryzys na rybku pracy ze lepsze to niż nic. A głownie dlatego ze chce szybko uzbierać na druga procedurę 🤟🤟
 

Załączniki

  • 20200531_124722.jpg
    20200531_124722.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry