reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczyny..
A ja sobie siedze i czekam aż mi przywiozą strzykawy i te śmierdzące sikami tak jak mowicie plyny 🤮 I sie boje... Ciągle po nocach mi sie sni jak sobie je wstrzykuje i się budzę z krzykiem... W nocy mi sie nawet śnił Papież Jan Paweł II jak go poprosiłam żeby dotknął mojego czoła i mnie pobłogosławił.. Chyba zwariowalam ☹
Spoko, te zastrzyki to nic strasznego, naprawdę 😀myśl o celu 😘😘😘
 
O matko .........[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] no widzę gruby kaliber to chyba żebyś szybciej chciała iść już do domu.
Mi po porodzie na kolację przyniesli to...myślałam że rypne bylam taaaka głodna ej ale to było pycha i okazało się kaszanka .Potem jedynie zaskoczył mnie królik którego tylko skosztowalam bleee jakoś ciężko mi było Ale ogólnie pycha jedzenie wszystko wymiatalam.
 
reklama
Uwierzcie mi ze aż plakac mi się chciało ale bylam tak głodna...mąż poszedł tak to bym to pi jakaś kanapkę wyslala .Potem.jak czegoś nie zjadłam to trzymalam przy wyjściu miałam na zbyciu 2 buly
Wierzę, też mnie głód zmuszał do zjedzenia dziwnych rzeczy w szpitalu 😱. I wszystko wtedy smakowało 😂😂😂
Ostatnio jak byłam to nawet pan kuchcik mnie zapamiętał, że ja to jestem ta pani co tak ładnie wszystko je😂😂😂.
A ja po prostu jestem torba nienażarta 😂
 
Do góry