reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj tak samopoczucie poszło o 100% w gore. Samo to ze muszę codziennie ładnie wyglądać to już mi dodaje pewności siebie 😉 myśli i tak krążą w temacie starań i in vitro, histeroskopi itp. po transferze tez najlepiej jest być w pracy bo w domu można kicka dostać. Nawet nie będę opisywać co wyprawialam po transferze przez ten tydzień w domu bo byście mnie do psychiatry wysłały 🤪🤪🤪
Mam w pracy dziewczyny 22 i 27 lat. Jedna ma córkę 6 lat druga nie ma jeszcze a ta młodziutka to nawet o tym nie myśli i tak trudno złapać wspólny temat ... ale są super pozytywne i jest dużo śmiechu 🥳🥳❤ Jedna szuka atrakcji dla 6 łatki, druga rozkręca z mężem firmę wiec gada tylko o tym a trzecia o paznokciach, wycieczkach i jedzeniu 😂 także mówię wam misz masz a ja i tak mogę się wygadać tylko tutaj 🤪🤪
Jak dobrze ze Was mam ❤❤
No i super tak troche do ludzi wyjsc i zobaczyc jak inni zyja, jakie maja problemy, radosci, poglady ;) Fajnie ze wyszla IO i bierzesz mete - zobaczysz ze bedziesz sie lepiej czula ;) Ja to sie zawsze mojemu dziwie ze on tak sam zawsze w tych swoich rysunkach siedzi - ja bym swira dostala ;) Histeroskopia juz niedlugo - ciekawe co ci tam wyjdzie ;)
 
No a my za ciebie oczywiscie ;) PAmietam jak mialysmy w styczniu zaczac, potem wielkie plany w kwietniu a tu masz lipiec ;)
No ale sie nam wszystko przedłużyło😱 masakra jak tenczas leci.
Kochana mam pytanko czy twój lekarz wie ze ty bierzesz encorton? Czy ma on cos przeciwko?
Ja chce zadzwonić do mojego niedlugo i zastanawiam się jak z nim rozmawiać. Biore oczywiście pod uwage zmiane kliniki jak by zaczal mi jakies problemy robic...
 
to ty z Gamety? !! Czemu nie pisalas? W ktorej Gamecie? No mnie leczy Pawel Ra..wan ;) Wiesz jak sie u niego lecze ponad dwa lata i na poczatku tez mi baaaardzo odradzal PGD, a pozniej sam zalecil. U nas sytuacja po stymulce byla bardzo napieta i nie wiem jak to do konca jest z ta plcia. Wiem ze DGD kiedys pisala ze za kazdym razem badali zarodek i tez znali plec ;)
Pisałam chyba kiedyś
Ja Gameta Kielce 😜 To u mnie on teraz też pracuje 👍
Ja myśle że teraz Ci się uda bez problemów ✊
Ale najważniejsze jest to aby ciąża rozwijała się prawidłowego do samego końca ✊
Do lipca szybko zleci ;)
 
No ale sie nam wszystko przedłużyło😱 masakra jak tenczas leci.
Kochana mam pytanko czy twój lekarz wie ze ty bierzesz encorton? Czy ma on cos przeciwko?
Ja chce zadzwonić do mojego niedlugo i zastanawiam się jak z nim rozmawiać. Biore oczywiście pod uwage zmiane kliniki jak by zaczal mi jakies problemy robic...
A dlaczego masz zmienic kilinke , przez encorton ?? Przecież przeniesienie zarodków to spore koszta... Masz rozpisany steryd przez Pasnika to nic nie wspominaj że będziesz go brać lekarzowi z Gamety..
 
No ale sie nam wszystko przedłużyło😱 masakra jak tenczas leci.
Kochana mam pytanko czy twój lekarz wie ze ty bierzesz encorton? Czy ma on cos przeciwko?
Ja chce zadzwonić do mojego niedlugo i zastanawiam się jak z nim rozmawiać. Biore oczywiście pod uwage zmiane kliniki jak by zaczal mi jakies problemy robic...
Nie wie!!! On jest bardzo na nie. Kilka razy sie mnie pytal i to juz nawet przed sama punkcja jak tylko wszystko sie zaczelo... Oni w Gameta ogolnie do immuno jakos nie za bardzo podchodza... Zwyczajnie nic mu nie powiedzialam i nawet nie probowalam ;)
 
Pisałam chyba kiedyś
Ja Gameta Kielce 😜 To u mnie on teraz też pracuje 👍
Ja myśle że teraz Ci się uda bez problemów ✊
Ale najważniejsze jest to aby ciąża rozwijała się prawidłowego do samego końca ✊
Do lipca szybko zleci ;)
Mialam sie pytac czy nie chcesz isc do niego a ty przeciez juz w ciazy 😂 😂 😂 Tak on gdzies jezdzi tez bo u mnie tylko trzy razyw tygodniu przyjmuje a przyjmowal codziennie ;)
 
reklama
A dlaczego masz zmienic kilinke , przez encorton ?? Przecież przeniesienie zarodków to spore koszta... Masz rozpisany steryd przez Pasnika to nic nie wspominaj że będziesz go brać lekarzowi z Gamety..
Gameta mnie skierowala do immunologa. Po wizycie przekazalam im jego zalecenia bo mieli mi zrobic wlew domaciczny. W ostatniej rozmowie powiedział mi moj lekarz ze nie zrobi mi transferu na tych lekach😞
 
Do góry