reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No widzisz,bo zrabalas pania doktor,ze juz endo do nieba bedziesz miala😂a chodzi o to ze progesteron otwiera nie tylkookno implantacyjne,ale rowniez hamuje wzrost endometrium.czyli miala pewno racje,ze endo bylo ok 😉👍
A jak u Ciebie było z transferem ? Bo pisałaś ze miałaś za późno robione i zarodek nie mógł się zaimplantować ?
 
reklama
Przekazuję i trzymam kciuki. Ja siebie uważałam za beznadziejny przypadek. szczerze to nawet chciałam szybko ten transfer odbębnić bo dziewczyny mi doradzały że miałam na razie tylko jeden. A że po drugiej stymulacji wszystkie zarodki padły i immunologia wyszła nieciekawa to wiedziałam że znów będzie porażka. Trzecia stymulka to był długi protokół,w 3 dobie zamrożone 3 zarodki:12,10 i 8 blast. Podali mi teraz ten środkowy. serio dla świętego spokoju chciałam zrobić ten drugi transfer żeby się upewnić że nie mam szans bo nawet Paś.nik stwierdził jak zobaczył moje wyniki że to jest przyczyna i że na lekach 60 procent jego pacjentek zachodzi w ciążę. Zobaczymy co będzie ale życie potrafi zaskakiwać. Damy radę ☺
Damy na pewno ❤ dziekuje za fliudy 🥰 najważniejsze to teraz spokój :) chociaż Ty pewnie masz nockę z głowy. Ja nie wiem czy bym zasnęła 🙆‍♀️
 
Taa,jutro z rana mu powiem bo i tak nie będzie nic pamiętał w tym stanie:D Leków nie brałam przez wirusa. W sumie w marcu jak miałam punkcję to miałam podany wlew z accofilu i encorton brałam normalnie. A że epidemia się przyplątała to zamrozili zarodki i lekarz powiedział że teraz tych leków nie będę mogła brać. Nawet przy transferze się upewniał czy accofilu nie biorę.
Czyli immunologia to nie wszystko,zresza ja tez rzucilam w cholere clexane,granocyty,nue poszlam na intralipid ..i mnie to nie zabilo👍😉
Teraz juz nie ma sensu zebys zaczynala brac
 
Pewnie tak zrobimy. Na szczęście jestem jeszcze dość młoda według lekarza (31 lat, mąż 32). Mieliśmy zapłodnienie IMSI czyli pod tym wielkim mikroskopem embriolog wybierała.
Doła złapałam na wieczór, bo ja robiłam test dzisiaj (10dpt) i jedna kreska i usłyszałam od lekarza ze to nic nie znaczy i trzeba zrobić krew, a tu dziewczyny piszą że znaczy :( już nie wiem co myśleć (transfer blastki 3BA. Został mi mrożaczek 3BB).
Hope u mnie podobna historia. Wskazania do ivf słabe nasienie, mało, nieruchliwe, nawet test wiązania hialuronianem nie dało się zrobić bo nie było materiału, nasienie badane 3 razy za każdym razem podobne wyniki. 2 transfery , beta 0 , a teraz 3 dziś 6 dpt i pierwsza pozytywna beta 20 ;))
 
No widzisz,bo zrabalas pania doktor,ze juz endo do nieba bedziesz miala😂a chodzi o to ze progesteron otwiera nie tylkookno implantacyjne,ale rowniez hamuje wzrost endometrium.czyli miala pewno racje,ze endo bylo ok 😉👍
Tak ale przed włączeniem proga też go badają jak jest za wysoki to nie ma sensu robić transferu bo się śluzówka szybciej starzeje tak mi się przyjemniej wydaję, jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.
 
Hope u mnie podobna historia. Wskazania do ivf słabe nasienie, mało, nieruchliwe, nawet test wiązania hialuronianem nie dało się zrobić bo nie było materiału, nasienie badane 3 razy za każdym razem podobne wyniki. 2 transfery , beta 0 , a teraz 3 dziś 6 dpt i pierwsza pozytywna beta 20 ;))
I oby szybowala w górę kochana! Ja tak się zawsze cieszę jak Wam się udaje i wyczekuje tylko dobrych wiadomości ❤ coś mi migneło że u Ciebie to trzymamy kciuki za bliźniaki 😁
 
reklama
Kiedy mialas stymulacje?
Jedni lekarze ida za ciosem,inni kaza robic przerwe 3-6 miesiecy zeby organizm odpoczal od duzych dawek hormonow,ja dodaje do tego zeby glowa odparowala od myslenia
Musisz lekarza w klinice pytac,od niego to zalezy
Ja w sumie podchodzilam od razu do kolejnej. Z tym że po owulacji dr włączył mi gonapeptyl co drugi dzień a jak przyszła @ to kontrola w 2 dc i , do tego menopur , ta druga stymulacja poszła mi o wiele lepiej miałam 9 komórek ,a z pierwszej tylko 3. Dodam że podczas obu stymulacji cały czas czułam się dobrze
 
Do góry