reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Eh dałyście mi do myślenia, nie wiedziałam, że już wiadomo tak wcześnie.. Cholercia, dzisiaj już nie pojadę, ale cały dzień będę się głowic czy jutro nie wystartować na betę. Boję się rozczarować 🙈🙈
Tutaj rzadko która czeka do 11dpt, ja już 6dpt robiłam i wszystko było wiadomo☺️
Po co się tyle katować?
 
Hej dziewczynki :)
Melduje ze jestem po wizycie w 2 dc i usg jest dobre.
Jajniki endometriim ok i pełno jajeczek.
Bede stymulowana teraz tylko Bemfolia raz dziennie i encontor raz dziennie po dwie tabletki razem 10mg.
POZNEIJ ma dojść acard i zakrzepowe i cetrolide.

AMH mi nie zrobił bo powedzial że miałam wcześniej dobre, a jak było u Was, robili WAm za każdym razem.?
Co myślicie o tej stymulacji, ktoś miał te zastrzyki.?

POzdrawiam wszystkie serdecznie ❣💋

Cześć kochana, cieszę się, że wracasz do walki ! Ta druga stymulacja będzie tą, która da ukochane dzieciątko 😍

aaa co do Bamfoli to ja miałam ;) na początku bałam gonal a jak musiałam „dołożyć” to dr zapisała mi Bemfole. Niby to to samo 🤷🏼‍♀️ Ale jeżeli chodzi o wstrzykiwanie to jedno z najgorszych. Nigdy nie byłam pewna czy do końca wstrzyknęłam. Czasami wkuwałam się 2/3 razy bo myślałam, że jeszcze coś tam jest. Dlatego radzę Ci wprowadzać lek stanowczo ;)

Trzymam kciuki ! ✊🏻
 
Hej dziewczynki :)
Melduje ze jestem po wizycie w 2 dc i usg jest dobre.
Jajniki endometriim ok i pełno jajeczek.
Bede stymulowana teraz tylko Bemfolia raz dziennie i encontor raz dziennie po dwie tabletki razem 10mg.
POZNEIJ ma dojść acard i zakrzepowe i cetrolide.

AMH mi nie zrobił bo powedzial że miałam wcześniej dobre, a jak było u Was, robili WAm za każdym razem.?
Co myślicie o tej stymulacji, ktoś miał te zastrzyki.?

POzdrawiam wszystkie serdecznie ❣💋
Ja byłam na Bemfoli. Przy pierwszej stymulacji zaczeli od dawki 125, potem zwiększyli na 175 a na koniec 225. do tego miałam jeszcze jeszcze w trakcie wprowadzony Orgalutran. Po tej stymulacji miałam pobranych tylko 4 zdatnych jajeczek, pomimo że pęcherzyków było 10-12. Przy drugiej stymulacji te same zastrzyki tylko że zaczeli z kopyta bo dawką 225 i tak do końca. W efekcie 12 zdatnych jajek, ale za to z przestymulowaniem i postojem.
 
Tak jak już dziewczyny napisaly, takie objawy mogą oznaczać wszystko i nic. Tylko beta prawdę powie. Ja tez się bilam z myślami czy wcześniej bety nie zrobic ale jestem z tych twardzielek- panikar, co to mają nadzieję do końca i się boją rozczarowania. Także najwcześniej robilam 10dpt. Trzymam kciuki za piękna bete[emoji110][emoji110][emoji110]Miałam wlasnie pytać co tak wcześnie, ale doczytałam,że urlop;) tak ładnie to wygląda A takie to cholerstwo zdradliwe;) daj znac jak wyniki. Ja sie wybiorę jakoś w lipcu, bo wizyta 13-tego. Ale na sama myśl mnie trzepie, mimo,że lubię i jem słodkie [emoji204][emoji85][emoji85][emoji85]
A ja właśnie nie lubię słodyczy i myślałam, że bd tragedia, a wypiłam na zamek i się tylko oblizałam i jakoś źle nie wspominam
 
Wiem, ale już chyba będę twarda i pożyje jeszcze nadzieją przez te kilka dni.
No pewnie, każdy robi jak uważa 😊
Ja poprostu mam zupełnie inne podejście dlatego zrobiłam 6 dnia, jestem pesymistką i kompletnie się nie nastawiałam, że się uda bo wiem jak rzadko się udaje za pierwszym razem... Ale się miło zaskoczyłam ☺️
A jak bym sobie robiła nadzieję i by była klapa wiem, że ciężko by mi było się pozbierać...
Także trzymam kciuki do poniedziałku 😘
 
Cześć kochana, cieszę się, że wracasz do walki ! Ta druga stymulacja będzie tą, która da ukochane dzieciątko 😍

aaa co do Bamfoli to ja miałam ;) na początku bałam gonal a jak musiałam „dołożyć” to dr zapisała mi Bemfole. Niby to to samo 🤷🏼‍♀️ Ale jeżeli chodzi o wstrzykiwanie to jedno z najgorszych. Nigdy nie byłam pewna czy do końca wstrzyknęłam. Czasami wkuwałam się 2/3 razy bo myślałam, że jeszcze coś tam jest. Dlatego radzę Ci wprowadzać lek stanowczo ;)

Trzymam kciuki ! ✊🏻
Mówisz raz a dobrze i mocno 😉
Dziś pierwszy więc wracam dopiero do domu z podróży od rana, tylko się ogarnę i siadam do zastrzyku ❣️ dziekuje za słowa wsparcia innej obcji ja już nie widzę 😉💞
 
reklama
Ja byłam na Bemfoli. Przy pierwszej stymulacji zaczeli od dawki 125, potem zwiększyli na 175 a na koniec 225. do tego miałam jeszcze jeszcze w trakcie wprowadzony Orgalutran. Po tej stymulacji miałam pobranych tylko 4 zdatnych jajeczek, pomimo że pęcherzyków było 10-12. Przy drugiej stymulacji te same zastrzyki tylko że zaczeli z kopyta bo dawką 225 i tak do końca. W efekcie 12 zdatnych jajek, ale za to z przestymulowaniem i postojem.
O kurdeee ee to nie za dobre wiadomość 😔aż mi się gorąco zrobiło 🙄
A w efekcie końcowym jak i Ciebie wyszło?
 
Do góry