reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ty jak cos napiszesz - heheheh ubierasz słowa w moje mysli;) ale z pasmi sie nie zgozde - sa madrzejsze niz jeden z naszych politykow -tylko wszystko zalezy od wlascicieli i wychowania ;)
Właściciele, wychowanie no brzmi jak macierzyństwo .... żarcik oczywiście. Spokojnej nocy :-)
 
reklama
Hej moje kochane. Ja dzis mialam strasznie nerwowy dzien . Rano wyjechalam do Londynu na badania, tam byl kosmos normalnie 😭pełno aut , korki , kazdy sie wpycha, no istny cyrk. Wrocilam mokra z tej podróży, do tej pory mnie żołądek boli. Jak nie stracę prawka po tej podrozy to bedzie cud😭raz przyjechałam na czerwonym swietle i raz prędkość przekroczylam. Oczywiście kamery byly🤦‍♀️masakra . Juz nigdy więcej sama nie pojade tam wole jechać 1600 km do Polski
Po powrocie zabralam sie za robienie tortu dla przyjaciółki na jutrzejsze urodziny.Wszystko fajnie ale kuzwa 3 masy mi sie zwazyly 🤦‍♀️😭Panie ze sklepu juz sie smialy ze mnie ze chyba nie mam dnia😭
Moja kuchnia wyglada jakby bomba w niej pier... dolnela 😭😭😭Maz wrocil z pracy i troche mi pomogl a to efekt
Taki urok wielkich miast, ja nienawidzę jeździć autem po Paryżu, jak jadę to patrzę na tych przede mna, a inni niech patrzą na mnie 🙈
Rok temu porządnie obilam facetowi auto 🙈, bo mu wyjechałam i go nie widziałam 🤷🏻‍♀️ moja wina, ale jak się na mnie zaczął drzeć 😱, mówię koleś spoko, mam ubezpieczenie naprawi Ci wszystko co tam masz popsute 😂, nie pękaj, ale i tak musiałam dzwonić po męża, nie muszę Wam mówić jaki przyjechał, opanowany jak zwykle, ale czułam przez ten spokój jaka opierdol mnie w domu czeka 🙈🙈🙈.
Mam nadzieje ze zero mandatów będzie dla Ciebie 😉😘.
Tort piękny!!! Na pewno pyszny 😋
 
Taki urok wielkich miast, ja nienawidzę jeździć autem po Paryżu, jak jadę to patrzę na tych przede mna, a inni niech patrzą na mnie 🙈
Rok temu porządnie obilam facetowi auto 🙈, bo mu wyjechałam i go nie widziałam 🤷🏻‍♀️ moja wina, ale jak się na mnie zaczął drzeć 😱, mówię koleś spoko, mam ubezpieczenie naprawi Ci wszystko co tam masz popsute 😂, nie pękaj, ale i tak musiałam dzwonić po męża, nie muszę Wam mówić jaki przyjechał, opanowany jak zwykle, ale czułam przez ten spokój jaka opierdol mnie w domu czeka 🙈🙈🙈.
Mam nadzieje ze zero mandatów będzie dla Ciebie 😉😘.
Tort piękny!!! Na pewno pyszny 😋
heheheheheheheheheheh jak jadę to patrzę na tych przede mna, a inni niech patrzą na mnie 🙈 😂😂😂 ja za to mam tak ze jak juz widze ze sie raczej z tego nie wykaraskam czy z dziury, czy z innych takich to juz calkowicie puszczam wodze i niech sie dzieje co chce ;) ale tej kury to mi szkoda bylo - bo ona raz w jedna raz w druga i no i zle zdecydowala ...
 
Po każdym nie udanym transferze każda przeżywa rozpacz - złość pomieszaną z lękiem ze się nie uda. Frustracja rośnie im trwa to dłużej. Zarodek to zlepek komórek, materiał genetyczny z którego zapoczątkuje się ciąża. Myślisz to nie „ten” bo nie został, albo że ze mną jest coś nie tak, że „nie został”. Szukasz informacji, robisz badania i wariujesz z niepewności czy to się kiedyś wreszcie wydarzy. Teraz mam inaczej nie interesuje mnie co ze mną jest nie tak, czy z tym zarodkiem jest nie tak. Nie świruje czy będzie ciąża a potem dziecko bo mam się do kogo przytulić. I kiedy patrzę na moje dziecko to widzę, ze każdy z tych zarodków miał szanse zaistnieć i ktoś mu to życie zabrał. Ja chce po nie wracać i chce im wszystkim dać szanse. I boli mnie kiedy ich los potoczył się właśnie tak. Dla mnie to jest życie które umiera. Dopóki nie urodzi się dla Ciebie dziecko z takiego 3AA, 5BC... to nie widzisz tego „życia”. Płaczesz nad tym, ze mogło być inaczej, ze mogłoby biegać po tym świecie, całować w policzek ...i po prostu żyć. Ja bym chciała, żeby każdy z nich żył.
W samo sedno 👌🏻😿
 
reklama
Do góry