reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sile to i może bym miała na następną stymulację, ale pieniądze i moje zdrowie. Zaczynam osiągać zenit moich możliwości finansowych. Czas pokaże jak będzie bo narazie to uważam, ze nierozsądne będzie podejście do kolejnej stymulacji w mojej sytuacji. Trzymaj kciuki niech się cuda dzieją :-p
Najwazniejsze to mierzyc sily na zamiary,czy jakos tak😉nie myslalam ze jest to mozliwe,a sama doszlam do momentu kiedy sobie powiedzialam ,ze robie akcje w Pradze do konca i jesli nic nie wyjdzie koncze.No ale wyszlo,na szczescie.
Trzymam kciuki bardzo mocno,Ty tez zawsze za mnie trzymalas,ze Ci palce nie odpadly😅
 
Chetnie bym zrobiła ale nie mam gdzie. Pije duzo wody i herbate z pokrzywy bo wiem ze tez jest na to dobra. Kuzwa nigdy nie mialam takich problemów a tu teraz mi sie takie coś przytrafilo. Normalnie siedze i rycze jak glupia😭
Kochana a wyslij dla pewnosci meza na badanie moczu, moze sie wzajemnie zarazacie? U mnie a przeciez to ta sama klinika - to byl standard ;)
 
Dziewczyny pomocy niewiem co robic 😞 od dwóch dni pieczę mnie jak robię siku wiec mysle ze to zapalenie pęcherza . Biore urofuragin ale czuje ze dostaje miesiaczke bo kropki krwi mi się pojawiły na wkladce. W tym cyklu mam miec transfer i boje sie czy to nie zaszkodzi . Od drugiego dnia mam brac estrofem i niewiem czy brać od jutra czy poczekac az sie rozkręci czy wstrzymac wszystko 😭dlaczego ja zawsze mam pod górkę.
A moze jutro rano na szybkie badanie moczu? Bakterie w tym rejonie sa bardzo nie wskazane.Mysle ze mozesz z estradiolem stsrtowac,jedno drugiemu nie przeszkadza,zanim dojdzie do transferu wygonisz dziada.Odwiedz tylko szybko lekarza.Spokojnie,nic sie strasznego nie dzieje,masz 2 tyg zeby to wyleczyc.😍
 
😁😁😁 moj tak wszystkiego słuchał ze jak przyszło do podpisania dokumentów w sekretariacie (ja wtedy miałam punkcję) to nie wiedział czy robimy imci czy icsi 🤦🏻‍♀️🙄
No i weź z nim rób invitro 😂😂😂
Ale od tej wtopy się przejął i już słucha, bo pewnie nie wie teraz, kiedy mu się ta wiedza przyda 😜
Nooooo, pamiętam te wasze pimki łimki😂😂😂. Medal ma za to😂😂😂
 
reklama
A myslalam ze Wy moje drogie macie takich super mezow ze sie zgadzaja ot tak bez gadania i ochoczo chodza na wszystkue badania i wixyty a tylko ja mam feralny egzemplarz😉Dziekuje za wsparcue baprawde pidnioslyscie mnie na duchu.Nie to ze sie ciesze ze macie tak samo ale nie czuje sie osamotniona😍
Coś ty, mój jest super jak śpi i jeść nie woła 😂. Nie przejmuj się tak bardzo męża zachowaniem bo się nam wykończysz😘. Może i niektóre dziewuszki mają takich superbohaterów w domu, no ale ja kuwa napewno nie mam i się z tym pogodziłam 😂. Wszystkiego nie można w życiu mieć 😜
 
Do góry