reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny moze ktoras z was rozumie te wyniki???Zobacz załącznik 1141562
Masz duzo śródbłonków, moze źle pobralas mocz, nie ze srodkowego strumienia
. Jak dla mnie to bakterii tam nie ma. Lactobacillus to fizjologiczna flora, a pozostale bakterie masz ujemne. Drozdzaki wyszly ci w duzej ilości, wiec moze to infekcja grzybicza - wtedy antybiotyk pogorszy stan. Szkoda ze jestes tam, tam taka lipa z lekami.Jak chcwsz to moge siostrze pokazac twoj wynik, ona perfekta po angielsku😁
U nas mozna kupic bez recepty gynoxin przeciwgrzybiczy.
 
Nie wyj ;) Wypijesz leki bakreii nie bedzie jutro wysylam ;)
To nie jest lek na wszytsko. To antybiotyk, który działa tylko na niektóre szczepy bakterii, a żeby wiedzieć na które trzeba zrobić najpierw posiew. I po 10 dniach od przyjęcia drugiej dawki (bo żeby miało sens to przyjmuje się 2 w odstepie 24/48h) robi się nowy posiew i dopiero wtedy wiadomo czy zadziałał.
 
@Czarna1985
Na bakterie to tylko antybiotyk , wtedy powinien szybko pomóc. Może ktoś wypisze ?? Nie masz dostępu do jakiś lekarzy z Pl w UK ??
Polecam jedzenie kiszonek wszelkiego rodzaju codziennie!!!! Wszystkie zaburzenia flory bakteryjnej która osłabia każdy antybiotyk wspomaga i równoważa kiszonki.
 
Dopiero co pisalam do @Kasiekt o badaniach a ja dzisiaj mialam smsem podac lekarzowi wynik proga i estriadolu w 3 dniu cyklu a sie okazalo ze laboratorium czynne tylko do 15 - tej!!! Umowilam sie z mom tata ze mi odbierze dzisiaj bo tez robil helicobakter, a jutro nawet nie wiem jak odbiore bo od 8 - 15 a ja wtedy w pracy ;) Zadzwonilam odebrala Pani i powiedziala ze nie moze mi podac i ze DZIEKUJE 😂 😂 😂 was tez tak jest?
Ja dostaje przez maila 😜😛
 
Masz duzo śródbłonków, moze źle pobralas mocz, nie ze srodkowego strumienia
. Jak dla mnie to bakterii tam nie ma. Lactobacillus to fizjologiczna flora, a pozostale bakterie masz ujemne. Drozdzaki wyszly ci w duzej ilości, wiec moze to infekcja grzybicza - wtedy antybiotyk pogorszy stan. Szkoda ze jestes tam, tam taka lipa z lekami.Jak chcwsz to moge siostrze pokazac twoj wynik, ona perfekta po angielsku😁
U nas mozna kupic bez recepty gynoxin przeciwgrzybiczy.
Kochana to jest wymaz z pochwy. Te problemy z moczem dopiero teraz nu wyszly. Musze cos poszukać na polskiej aptece
 
reklama
To nie jest lek na wszytsko. To antybiotyk, który działa tylko na niektóre szczepy bakterii, a żeby wiedzieć na które trzeba zrobić najpierw posiew. I po 10 dniach od przyjęcia drugiej dawki (bo żeby miało sens to przyjmuje się 2 w odstepie 24/48h) robi się nowy posiew i dopiero wtedy wiadomo czy zadziałał.
Wiem ze jakiekolwiek bakterie by nie byly lekarze przpiduja ten lek i napewwno nie zaszkodzi - jest bardzo dobry i silny - moze lpeiej zeby nic nie brala ?
 
Do góry