reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no ja miałam 5 procedur na swooch komórkach. Z tego 1 ciąża poroniona w 7 tyg. Wcześniej 1 ciaza naturalna też w 7 tyg serduszko przestało bić... no i zdecydowałam się po latach na adopcję komórki. Miałam już 1 transfer, nie udany. Teraz kolejny i biorę 2 zarodki. Ogólnie mam 5 zarodów jeszcze - na swoich komórkach nigdy nie miałam takiego wyniku. Mam 41 lat.
Ja mam wizytę w poniediałek. A Ty? Mi nie kazali badać proga......
przykro mi ze tyle juz przeszlas ;( Ja mam 36 lat, dwie procedury... Z pierwszej 4 blastki z tej ostatniej jedna blastka przebadana genetycznie. Wlasnie mi moj lekarz odpisal ze dziekuje za info a wyniki sa dobre. Wiesz on kiedys tez nie kazal mi badac tak szybko prpgesteronu a teraz kazal - moze dlatego ze przed schratingiem bralam luteine? Wazne wedlug niego jest tez zbadanie progesteronu przed samym dorzuceniem progesterony - ma byc jak najnizszy. A czemu estriadol tym razem tez nie mam pojecia - kaze robic to robie ;) Wizyte mam 9 lipca w tedy bedzie mi podlgadal endo no i wtedy tez mam wyniki z histopato bo ostatnio podczas schratingu wycial kawalek endo do badania ;) NA 4 transfery 3 z pozytywna beta a ostatnio puste jajo i wywyolywanie poronienia w 8 tygodniu ciazy.
 
Kochana najważniejsze, że jeden przetrwał, niestety tak jest, że Zadko dwa zostają, a podaje się dwa żeby były większe szanse na implantacje przynajmniej jednego❤
Takz nie smutaj... Dwa tygodnie moment zleci, pociesze Cię, że ja jestem w 23tc a miałam dopiero dwie wizyty I da się wytrzymać 😊
23 tc i dwie wizyty :o :o :o :o . Pewnie na relanium ;)))
 
reklama
Hej Dziewczynyyy, wlasnie dzwonili do mnie z kliniki i mamy zielone swiatlo ☺
Zaczynam od dzisiaj zastrzyki menopur i 8.07 wizyta :):)
Ulzylo mi bo juz sie balam ze mnie zleja, swietny prezent na rocznice slubu ❤
No to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ❤❤❤. Ale będzie ogień w nocy 😜. Jutro będziesz na wózku inwalidzkim popylała😜
 
Do góry