reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

annemarie

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny ostatnio zaobserwowałam u siebie, że podczas @ albo owulacji zazwyczaj boli mnie prawy jajnik, czasem tak dość mocno, że biorę lek rozkurczowy. Miała tak któraś? Od czego to może być?
W sumie nie jest to nic nienormalnego,zaleznie od tego czy owulacje masz z lewego czy prawego jajnika .Bol owulacyjny jest rzecza normalna,aczkolwiek gdyby to sie zdarzalo vardzo czesto moze byc tez endomtrioza,albo torbiele na jajnikach.
Nie wiem jak Wy macie ale moj dzisiejszy 3 dzien cyklu juz jest bardzo slaby - nigdy nie mialam obfitych miesiaczek czy skrzepow - moze tu jest jakis problem?
To moze wskazywac na to ze masz slabo zbudowane endometrium,badaja przed transferem grubosc ? U mnie jest adekwatne do okresu,bo mnie zalewa.w sumie tez nie dobrze.

reklama

bazylia128

Rozwiązania
0
W sumie nie jest to nic nienormalnego,zaleznie od tego czy owulacje masz z lewego czy prawego jajnika .Bol owulacyjny jest rzecza normalna,aczkolwiek gdyby to sie zdarzalo vardzo czesto moze byc tez endomtrioza,albo torbiele na jajnikach.

To moze wskazywac na to ze masz slabo zbudowane endometrium,badaja przed transferem grubosc ? U mnie jest adekwatne do okresu,bo mnie zalewa.w sumie tez nie dobrze.
Nigdy nie mialam prpblemu z gruboscia endometrium - nawet ja ostatnio bylam u swojego gina miejscowego to pokazaywal ze mam na 11 mm bez wspomagaczy - w dokumentacji klinicznej mam zapisane ze brak porblemow z endo ;)

bazylia128

Rozwiązania
0
Mam umówiona w klinice u siebie. Oni maja pule zabiegów na NFZ i mnie zakwalifikowali na free. Ale co z tego skoro w tamtym miesiącu skonczyla się pula 😭 czekam na lipiec ale nie wiem czy zrobią bo badanie na covid jest wymagane a pobierają tylko w czwartki a w piątek zabieg. Wiec jak będzie wynik to zrobią zabieg a jak nie to nie zrobią.
Wiem Bazylko ze jestem TYLKO po jednym transferze ale straciłam najlepszy zarodek i został ostatni 🥺 do tego problemy z trudnym i bolesnym transferem.
Czuje ze jeszcze długa droga przede mną
Ja tez jestem po tescie na covid ;) Do tego podpisywalam oswiadczenie ze nie biore na wlasna reke innych lekow na recepte - a przeciez biore encorton o czym lekarz nie wie ;) Nigdzie nie jest zapisane ze dluga droga przed toba - jestes mloda, zdrowa, sprobuj w siebie uwierzyc ;) Teraz bierzesz leki, metformine ona naprawde swietnie wplywa na sprawy ginekologiczne ;)

kate_p7

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
3

Ja się zastanawiam co u mnie znajdą przy tej histeroskopii bo mnie brzuch boli przy owulacji zawsze. A po transferach ostatnio straszne skurcze miałam. Tez mam obfite @ ale innych objawów nie mam. Chociaż ja mam PCOS wiec to wszystko może być dzięki temu dziadostwu buehehe.
A gdzie teraz twoje bliźniaki skoro matka odpoczywa z nami na forum? :-)

annemarie

Rozwiązania
0
Nigdy nie mialam prpblemu z gruboscia endometrium - nawet ja ostatnio bylam u swojego gina miejscowego to pokazaywal ze mam na 11 mm bez wspomagaczy - w dokumentacji klinicznej mam zapisane ze brak porblemow z endo ;)
Ja się zastanawiam co u mnie znajdą przy tej histeroskopii bo mnie brzuch boli przy owulacji zawsze. A po transferach ostatnio straszne skurcze miałam. Tez mam obfite @ ale innych objawów nie mam. Chociaż ja mam PCOS wiec to wszystko może być dzięki temu dziadostwu buehehe.
A gdzie teraz twoje bliźniaki skoro matka odpoczywa z nami na forum? :-)
Caly czas w zasiegu oka.Bawia sie na swoim placu zabaw😊
Odpoczywa? Prasuje 3 kosz 🥵

reklama

bazylia128

Rozwiązania
0
@annemarie dodoam ze miesiac temu mialam histeroskopie i wycinek endo do histopatolii i nic nie wyszlo - lekarz twierdzi ze po czestymy podaaniu zarodka jak i po poronienich ktore przeszlam cesto dochodzi do zapaalenia endomietrium, ktore nie daje objawow. Prawie dwa tygodnie wczesniej mialam zrobiony schrating endo a teraz w czwartek kolejny raz plus wycinek kolejny do histo i czekam na wyniek ale lekarz przyjal teorie ze zapalenia nie ma i mi rozisal wszystko jak do transferu - kroja mnie caly czas bo nie ukrywam ze to bardzo boli a do tego place w klinice miliony bo bo na ostatniej wiyzcie zostawialam 1,5 tysia - doszlo badanie covida - wg nich chca miec zabezpieczenie bo ie znaja wplywu na ciaze z covidem - i tak jak bym miala przeliczyc cale moje leczeenie przeszlo juz ponad 70.000 !!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 247
J kto po in vitro Potrzebuję porady 11
Olaska21 Kto urodził we wrześniu? Dzieci urodzone w 2019 roku 29
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Kerchman Kto wie brokera? Potrzebuję porady 0
Z Beta HCG kto pomoże odczytać ? Przyszłe mamy 10
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
A Kto stosował pronasal przed ciążą? Potrzebuję porady 7
M Kto jest tatą Potrzebuję porady 21
K L4, kto płaci? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 4
K Kto używał ClearBlue. Proszę o pomoc Potrzebuję porady 0
S Kto pomoże mi w sprawie odszkodowania?? Potrzebuję porady 1
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
K Kto mi pomoze Potrzebuję porady 14
asiorreek orlifique kto stosowal opinie Potrzebuję porady 30
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 8
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 0
MROOWKA Kto ma ochotę na spacer? Kraków 0
klaudia1219 Pimafucin - kto stosował? Potrzebuję porady 3
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
P Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
emotion_sickness Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony Dzieci urodzone w czerwcu 2014 130
xMartusiax Szpital Kliniczny Nr 1 Zabrze-kto byl?Opinie?Pomocy! Śląsk 0
M kto płaci wynagrodzenie na L4 w nowym roku kalendarzowym ? ? ? Porady prawnika 0
G kto odstawia ze mna od piersi???? Żywienie 9
ada1989 Wątek zamknięty- kto chętny? Dzieci urodzone w styczniu 2013 55
Pysia29d kurator sądowy kto go na mnie nasłal? sad? Archiwum Samodzielnych rodziców 23
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
Mła Kto ma dzisiaj URODZINY? - ściąga ;) Dzieci urodzone w grudniu 2011 0
Mysza1984 Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 14
M Kto nawalił? Co robić Zwierzenia 10
N Wychowawczy-kto może mieć pretęsje? Porady prawnika 1
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
Trzewik Tabletki 72h po stosunku, kto i w jakich sytuacjach może je wypisać ??? Ciąża, poród, połóg 28
mamowo Kto lubi gotować i chce być w telewizji? Opolszczyzna 0
K Botox kto ma doświadczenie? Zdrowa mama 9
agunia31 Kto ma wozić dzieci? Porady prawnika 1
DoubleFantasy Metoda Bobath!!!!!!!!!! KTO ĆWICZYŁ????? Rozwój i zabawy 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
A kto placi za badania dna w celu ustalenia ojcostwa dziecka Porady prawnika 3
P Kto ma pierwszeństwo do przedszkola?? PILNE! Przedszkola 20
M Kto uwierzy teściowej? Relacje rodzinne 55
nataluskaaa Ciąża z zaskoczenia!!! Co o tym myslicie? Kto mial podobna sytuacje? Ciąża, poród, połóg 75
post_ptaszyna Kto rodzi...meldunki i gratulacje :) dzieci urodzone we wrześniu 2009 827
S Kto po cesarce? Dzieci rok po roku 90
B kto mi poradzi co mam robic? Przedszkolaki 5