reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Mirka30 a wiesz już ile hodujesz? :) przy większej ilości to na końcówce ja już miałam niezłe rozpieranie - wielkość i hormony robią swoje. Jak to, któraś z dziewczyn pisała przed punkcją to już tylko chciała, żeby wyciągnąć je z niej ;) (w sumie chyba też wiele ciężarnych ma to samo;))

No właśnie nie wiem kochana.. Wizytę mam dopiero 8.07 i wtedy dopiero się czegoś dowiem.. Mam nadzieję że to nic groźnego się tam nie dzieje bo dopiero zrobiłam 3 zastrzyki tego menopuru .. 😘
 
reklama
5 tydzień na metforminie i na diecie ❤
Jeszcze nie przestrzegam diety w 100% ale efekty już są. Narazie na wadze a nie wiem jak wyniki z krwi ale wybieram się przed transferem na powtórkę badan ✊✊✊ trzymajcie kciuki dziewczynki żebym wytrwała bo bywa ciężko🤯
 

Załączniki

  • 1674504D-151B-4831-A341-72BD3D573758.jpeg
    1674504D-151B-4831-A341-72BD3D573758.jpeg
    761,3 KB · Wyświetleń: 77
Niestety szanse są niewielkie aby zarodek się zagnieździł ale powtórz za dwa dni wtedy definitywnie bedzie można stwierdzić tak lub nie 🥺 ale przykro mi bardzo ze nie ma tej bety 🥺🥺trzymaj się i działaj dalej ✊✊
Hej
Bylam dzisiaj na powtorzeniu bety w swoim labo (jednak bylo otwarte) i wiadomo wynik juz przesądzi co dalej, zdziwilo mnie jednak ze w klinice jak zapytalam czy po wyniku ujemnym mam odstawic leki od razu czy stopniowo to powoedziano mi, ze nic nie odstawiam do czasu usg (za 2 tyg.) Bo mimo braku bety moze byc ciaza.. wg mnie to sie wyklucza.. a moze nie mam racji?
 
Hej
Bylam dzisiaj na powtorzeniu bety w swoim labo (jednak bylo otwarte) i wiadomo wynik juz przesądzi co dalej, zdziwilo mnie jednak ze w klinice jak zapytalam czy po wyniku ujemnym mam odstawic leki od razu czy stopniowo to powoedziano mi, ze nic nie odstawiam do czasu usg (za 2 tyg.) Bo mimo braku bety moze byc ciaza.. wg mnie to sie wyklucza.. a moze nie mam racji?
Nic podobnego w życiu nie słyszałam. U mnie w klinice i z tego co widzę u większości dziewczyn brak bety w 6-8 dpt oznacza brak ciazy i leki należy odstawić. Nie rozumiem po co faszerować się hormonami skoro nie ma ciazy?? Jeszcze w życiu nie słyszałam żeby ktoś miał bete 0 a w macicy zarodek 🙄🙄 czasami mam wrażenie ze kliniki maja podpisane umowy z dystrybutorami leków i dlatego każą pakować w siebie progesteron przez 2 tygodnie po transferze
 
No właśnie nie wiem kochana.. Wizytę mam dopiero 8.07 i wtedy dopiero się czegoś dowiem.. Mam nadzieję że to nic groźnego się tam nie dzieje bo dopiero zrobiłam 3 zastrzyki tego menopuru .. 😘
Mnie nic za bardzo nie bolało przy stymulacjach, ale może to dlatego że pęcherzyków było tylko 12🤔. Wiesz, jeśli powtórzy się to kłucie przez pół nocy, to poinformuj o tym klinikę. Będziesz wtedy pewniejsza czy wszystko jest ok😘
 
Hej
Bylam dzisiaj na powtorzeniu bety w swoim labo (jednak bylo otwarte) i wiadomo wynik juz przesądzi co dalej, zdziwilo mnie jednak ze w klinice jak zapytalam czy po wyniku ujemnym mam odstawic leki od razu czy stopniowo to powoedziano mi, ze nic nie odstawiam do czasu usg (za 2 tyg.) Bo mimo braku bety moze byc ciaza.. wg mnie to sie wyklucza.. a moze nie mam racji?
Ja miałam bete 8 dpt i była <0,2 i odrazu odstawiłam leki jeszcze przed konsultacja telefoniczna ale dr tylko potwierdził ze nie ma sensu dalej przyjmować. Było mi bardzo przykro ale teraz mam zapas na kolejny transfer wiec się obloze luteina i innymi specyfikami 🤟🤟🤟 jak beta nie ruszy to jade do Pragi ❤️❤️❤️❤️ Żart oczywiście ale jak mi się nie uda w Polsce to mam wielk nadzieje na ta Pragę o której pisała @annemarie ❤️❤️❤️
 
[GROUP=]
5 tydzień na metforminie i na diecie ❤
Jeszcze nie przestrzegam diety w 100% ale efekty już są. Narazie na wadze a nie wiem jak wyniki z krwi ale wybieram się przed transferem na powtórkę badan ✊✊✊ trzymajcie kciuki dziewczynki żebym wytrwała bo bywa ciężko🤯
No pięknie idziesz 😍😍😍. Oby tak dalej ✊✊✊. A ile chcesz ważyć? Za mało to też nie dobrze 🤔.
 
Mnie nic za bardzo nie bolało przy stymulacjach, ale może to dlatego że pęcherzyków było tylko 12🤔. Wiesz, jeśli powtórzy się to kłucie przez pół nocy, to poinformuj o tym klinikę. Będziesz wtedy pewniejsza czy wszystko jest ok😘

Ok kochana tak zrobię, dziękuję 😘
Prawdę mówiąc nadal mnie kłóje i zaczynam sie zastanawiać czy to możliwe że w 4 dni tak szybko pęcherzyki urosly i że może być ich dużo... Jak będzie mnie nadal boleć to skontaktuje się z klinika 😘😘😘
 
reklama
Do góry