reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Waleczna36 super wynik Kobieto ;) trzymam za wszystkie działające kciuki mocno mocno i z nóżki na nóżkę przebieram bo też już chcę zacząć, takiego mi dajecie kopa <3
@fredka84 to i ja coś upiekę, nie pierwszy raz za twoją inicjatywą ;)
Miłej soboty Kochane!
Pochwal się potem co upitrasilas 😘. Ja jestem taka bystra, że zrobiłam zieloną galaretkę do truskawek🤦. Tak więc moje ciasto będzie średnio wyglądało 😅
 
Dopiero Was nadrobiłam od wczoraj, bo nie dość ze miałam wczoraj dużo pracy to jeszcze dosłownie poszłam niewyspana i na kacu 🥴🤕🙈, a to dlatego ze już sobie siedziałam w czwartek w piżamce gotowa do spania i zadzwoniła przyjaciolka z płaczem ze idzie do mnie, bo się pożarła z mezem. No i przyszła z winem, a później wiadomo otworzyłyśmy jeszcze jedno i w końcu u mnie spała, a położyliśmy się koło 2 w nocy. Wczoraj był ciężki dzień 😂
@fredka84 super ze już za tydzień punkcja!!!! ❤❤❤
@Caro♤♤♤♤ mysle o Tobie i mam nadzieje, ze te krwawienia to tylko jakiś mały krwiak jak pisała @sandra777.12 ze tez tak miała
@Mirka30 mnie tez bolały jajniki w trakcie stymulacji, lekarz mówił ze czasami tak jest, ale lepiej spytaj doktora, bo każdy przypadek jest inny 😘
@Bombisz bardzo mi przykro, przytulam Cię mocno 😘
@Waleczna36 ales naprodukowała 🥚 🥚🥚🥚 😁😁😁 super 😘🙂
Transfer pijaczko, transfer 😂😂😂
 
Czemu to takie truskawki leżące w trawie [emoji23] ja bym jadła bez dwóch zdań. Na ten upał taka zimna galaretka i owoce mniam mniam.[emoji39][emoji39][emoji1786]
Pochwal się potem co upitrasilas [emoji8]. Ja jestem taka bystra, że zrobiłam zieloną galaretkę do truskawek[emoji1751]. Tak więc moje ciasto będzie średnio wyglądało [emoji28]
 
reklama
❤ ❤
Kochane moje dziękuję wam za troskę❤❤❤.
Zaczełam się bardzo słabo się czuć, podniósła mi się temp. I wymioty.
Pojechałam na IP . Pecherzyk jest widoczny dalej.
Brzuch ponolewa, ale mam ogromne mdłości, zbiera mi się na wymioty .
Aktualnie odpoczywam. Przez te mdłości zasnąć nie mogę.
Odpoczywaj duzo:-) i jakiś odmóżdżający serial do oglądania ;-)
 
Do góry