reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wy wszystkie na grillach a ja dopiero teraz dochodzę do siebie po punkcji 29.06. ;) choć brzuch nadal mam jeszcze wydety. mam kupę leków: antybiotyk, progesteron, dostinex i jeszcze przeciwzakrzepowe- jeden w zastrzyku na 10 dni. Też tak mialyscie? Już mam dość tego dziubania brzucha. A i dodatkowe pytanie. Czy mialysxie jakies kontrole po punkcji? mi lekarz powiedział że mam Dobrzec i dostać okres. Umówiliśmy się na koniec lipca po okresie żeby zobaczyć co i jak i przygotować do transferu. Ale już wiadomo że transferu nie będzie póki co bo przenoszenie i badania.
Ja po punkcji nic nie miałam brać. 😳 Też miałem zadzwonić jak dostanę okresu. Dostałam w 20 dniu cyklu tj. 10 dni po punkcji. Pierwsza wizyta monitorująca była 11 dnia nowego cyklu.
 
Cześć dziewczyny. Jutro moja pierwsza wizyta w Invimedzie. Mam wszystkie dokumenty, wyniki, badania. Mam wypełnione formularze. Mam też zdjęcia USG, USG z pełnych owulacyjnych i bezowulacyjnych cykli.

Nie mam kartki z pytaniami. Bo mam pustkę. Pierwszy raz idę do gina i nie wiem o co pytać. A potem o połowie rzeczy zapomnę. Nie wiem czy będę miała invitro, czy inseminację, czy najpierw trochę starań maturalnych z ich pomocą. Ale napewno zapytam o ta mają fazę lutealna. Ponieważ po owulacji dostaje okres po tygodniu czasu. I to jest mój główny problem.

Ale czy mam o coś pytać konkretnego jeśli chodzi o klinikę?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam. Jeszcze tu tak czesto nie zaglądam, ale wszystkim co się dobrze układa gratuluję a za resztę trzymam kciuki
A u jakiego lekarza jestes?Czy w Invimedzie w Wawie?Bo ja w Wawie i mam druga wizyte w poniedxialek ide z kompletem badan-no mize nue kompletem bo nie ma jeszcze wynikow chlamydi meza.Na pierwszej wizycie tam lekarz zlecil mi badania-w sumie wyszlo jakies 2tys.!Teraz zobacze co dalej
 
Hej. Czy któraś zaczynała stymulacje w połowie cyklu? Mam 14 dc i lekarz mi kazał od jutra zacząć bemfole. Czy to nie powinno być od początku cyklu??
 
A u jakiego lekarza jestes?Czy w Invimedzie w Wawie?Bo ja w Wawie i mam druga wizyte w poniedxialek ide z kompletem badan-no mize nue kompletem bo nie ma jeszcze wynikow chlamydi meza.Na pierwszej wizycie tam lekarz zlecil mi badania-w sumie wyszlo jakies 2tys.!Teraz zobacze co dalej
Hej. Ja do Wrocławia. Ja już poszłam z teczka badań i wyników, więc sporo już mam. Ale mimo wszystko dostałam jeszcze inne do zrobienia z krwi. No i głównie drożność muszę zrobić bo bez tego ani rusz dalej. Wymazy wszystkie mam. Jeszcze tylko mąż androlog i nasienie. Narazie nie rozważa invitro ale mówi, że od razu startujemy z inseminacja bo dość już się nachodziłam po lekarzach i narobiłam badań.... Ponad rok...
 
Aktualnie -6kg. Wiem ze na początku gubi się najwiecej a później może być ciężko ale jestem zdeterminowana. Zaczynajac leczenie IO nie miałam celu aby chudnąc tylko żeby pomogło mi to zajść w ciąże. A „efekt uboczny” jest taki ze znikają boczki 😂 jak to mówi pewna reklama 😂
Ja juz na minusie jakies 20kg😁Wiec sie da.trzymam kciuki
 
reklama
Hej. Ja do Wrocławia. Ja już poszłam z teczka badań i wyników, więc sporo już mam. Ale mimo wszystko dostałam jeszcze inne do zrobienia z krwi. No i głównie drożność muszę zrobić bo bez tego ani rusz dalej. Wymazy wszystkie mam. Jeszcze tylko mąż androlog i nasienie. Narazie nie rozważa invitro ale mówi, że od razu startujemy z inseminacja bo dość już się nachodziłam po lekarzach i narobiłam badań.... Ponad rok...
Ok.Ja po droznosci i 2 inseminacjach.Maz mial badanie nasienia w zeszlym roku ale kazal poetorzyc.w ogole duxo badan musialam piwtarzac bo sie przeterminowaly🥴
 
Do góry