reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki zrobiłam dziś krzywą cukrowo - insulinową i mam wyniki, podpowiedzcie czy są ok:

Glukoza 89,5 mg/dl
po 1h 153,5 mg/dl
po 2 h 110,5 mg/dl

Insulina 11,9 µU/ml
po 1h 130,2 µU/ml
po 2 h 67,4 µU/ml
 
reklama
Dziewczynki zrobiłam dziś krzywą cukrowo - insulinową i mam wyniki, podpowiedzcie czy są ok:

Glukoza 89,5 mg/dl
po 1h 153,5 mg/dl
po 2 h 110,5 mg/dl

Insulina 11,9 µU/ml
po 1h 130,2 µU/ml
po 2 h 67,4 µU/ml
Insulina na pewno za wysoko na czczo i po 1 h, glukoza po 1 h też wysoka. Poszukaj w necie kalkulator homa,
 
Pęcherzyk wczoraj był. Krwawienie ustalo. Teraz pracuję nad sobą, żeby się nie denerwować i być dobrej myśli, ale jak widzisz od 5 nie śpię. Żołądek mi jeszcze dokucza. Mam nadzieję, że najgorsze już za mna.Leżę cały dzień, chyba pozostają mi tylko seriale;) za jakieś półtora tyg. Umówię się na usg i zobaczymy czy będzie serducho.
Kochana do końca 1 trymestu miałam takie krwawienia zarówno w 1 jak w 2 ciąży.Wiem że nie uspokaja cię Ale może chociaż trochę otuchy dodam bo mam dwójkę zdrowych dzieciaczkow.Bedzie dobrze !!!!!
 
Kobitki widzę, że tu każda stymulowana do produkcji jajec.

Czy zawsze to są zastrzyki tylko?? Lekami nie stymulują??

Ja po Clo ostatnio wyhodowałam 5 sztuk.

Powtórzyłam morfologie i tarczyce, wyniki w normie, także daruje sobie ten Euryrox zalecany przez tą dziwną endrokrynolog...
 
Dziewczynki ja noże z trochę głupim pytaniem ale jakoś nie mogę przestać o tym myśleć.
W poprzednim cyklu zrobiłam test ciążowy 3 dni przed spodziewana miesiaczka. Był negatywny wiec go wyrzuciłam i okres przyszedł planowo. Dziś wyrzucałam śmieci ze śmietnczka łazienkowego i zerknęłam na test i są dwie kreski 🥺
No i nie wiem, czy to możliwe ze po jakimś czasie test robi się „pozytywny” nawet jeśli nie ma śladu bety ?
Przepraszam za głupoty ale nie mogę przestać o tym myśleć bo może ten test z którego się cieszyłam ze była ciąża biochemiczna to była tez tylko jakiś błąd 🥺🥺
Tak, to możliwe... Często jest napisane na testach, że po upływie jakiegoś czasu test jest niemiarodajny... Pewnie zachodzą jakieś procesy chemiczne... Beta z krwi na pewno się nie myli...
 
To ile już minus kg jest?
Pamiętaj że już wygrałaś i odniosłas sukces bo podjęłaś walkę i wysiłek. A za te 5 tygodni to normalnie medal złoty się należy 🥇🥇🥇🥇🥇 albo i 5 za każdy tydzień jeden 😁
Dziewczyny o jakiej diecie mowa? Ja po każdym podejściu 2-3 kilo więcej i już mi się nazbierała cała masa..
 
A u jakiego lekarza jestes?Czy w Invimedzie w Wawie?Bo ja w Wawie i mam druga wizyte w poniedxialek ide z kompletem badan-no mize nue kompletem bo nie ma jeszcze wynikow chlamydi meza.Na pierwszej wizycie tam lekarz zlecil mi badania-w sumie wyszlo jakies 2tys.!Teraz zobacze co dalej
A u kogo się leczysz w Invimedzie?
 
Kochana do końca 1 trymestu miałam takie krwawienia zarówno w 1 jak w 2 ciąży.Wiem że nie uspokaja cię Ale może chociaż trochę otuchy dodam bo mam dwójkę zdrowych dzieciaczkow.Bedzie dobrze !!!!!
Dziękuję to moja pierwsza ciąża wystraszyłam się ogromnie. Niestety czasu nie przyśpieszę muszę czekać jak dalej wszystko będzie się rozwijać. I mieć nadzieję, że wszystko będzie okey.
 
reklama
Do góry