reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem pewna ze bardzo dobrze wyglądasz ;) Kochana ty masz taka wiedze to się zapytam. Przypomnialo mi się jak przy po przednim transferze w 8 dpt miałam takie lekkie krwawienie około pol dnia - oczywiście bylam pewna ze już po wszystkim ale później już nic nie było i bete zrobiłam dopiero 10 dpt - okazało się 80 - beta później rosla ale za male przyrosty no i wiadomo nagle później wyskoczyla do 1000 i okazało się ze jest pęcherzyk w macicy. Moje pytanie czy to krwawienie to moglo być krwawienie implantacyjne czy jakies poronienie? No ale jak poronienie skoro później się rozkrecilo i pokazal się pęcherzyk? Niestety jak się później okazało pusty...
W 8dpt, ale to chyba nie bylo z blastocyta? Bo by chyba troche pozno jak na implantacyjne bylo?
 
Nie 😜 Sama robię tak co okolo 1.5 roku.malutkich torbieli mam kilka. Włókniak też malutki, biopsję robiłam 10 lat temu. Nie powiększa się, to niech sobie jest. Jak skończę kp to może usunę.
Ja też już kiedyś miałam biopsje robioną, 2 operacje usunięcia niegroźnych guzków + 2 razy mi wysysali takim urządzonkiem. Wolę te urządzonko, chociaż jest okropne uczuciepodczas znieczulenia i samego zabiegu, bo po operacji mam blizny
I muszę się sama co pół roku badać, bo klinika tego w ogóle nie wymaga 🙄
 
reklama
Do góry