reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mogę się położyć tak boli , siedzę jak debilka oparta o poduchy, a śpiąca jestem może mnie zmęczy zaraz ten ból
biedula :(. Nabierz się leków (mi mówili o 1000 paracetamolu i nospa) - już na samej punkcji dali mi wszystko (w tym tramal, po którym wymiotowałam; ale przestało boleć). Co jeszcze mogę zaproponować to połóż się, ale włóż pod kolana zwinięty w wałek koc lub poduszkę, uniesie Ci kolana i brzuch nie będzie ciągnąć - może pomoże to Ci się położyć i zasnąć.
 
reklama
Kurde, wszyscy biorą estrofem dopochwowo??? Ja przez Ciebie też zaczynam schizowac że może mam za mały ten jeb.any estradiol czy coś, ja zawsze brałam estrofem doustnie 3x1. Ktoś tak brał?
1594236714558.png


Teraz ja ci oddaje;) Nie patrz na mnie - wiesz ze ja inny przypadek i lekarz już nie ma na mnie pomysłu ;( Ja brałam na początku 3 x 1 doustnie bi było ok i była implantacja tylko ze mna jest cos nie tak...
 
Brak jednostek w jakich oznaczono poziom estradiolu nie pozwala na pełną jego ocenę. Duża liczba pęcherzyków uzyskana po stymulacji jajników zwiększa ilość wydzielanego przez ten narząd hormonu – estradiolu, który może mieć niekorzystny wpływ na prawidłowe zagnieżdżenie się w niej zarodka. Dlatego często w takich wypadkach zaleca się zamrożenie wszystkich zarodków i wykonanie transferu w cyklu naturalnym bez stymulacji, Takie postępowanie dodatkowo zmniejsza, a nawet całkowicie eliminuje ryzyko przestymulowania.

Qysoki estradiol jest do transferu wskazany,bo swiadczy o dobrze zbudowanym endometrium,zbyt wysoki napedza hiperstymulacje i dlatego sie transfery odklada w takichvwypadkach,bo jesli by doszlo do ciazy ,to jeszcze ciezej nad hiperka zapanowac.
 
A ja teraz czekam na miesiączkę jak na zbawienie. Mam nadzieje ze będzie punktualnie i histeroskopia 24.07 🤟🤟 mam już wolne w pracy wypisane także nie ma opcji żeby się zabieg nie odbył 😂😂
A potem czekam na wrzesień i zabieram kropeczka.
Mam nadzieje ze będę miała szczęście jak Rozenkowa i wrześniowy transfer będzie owocny ❤❤
swoją droga jestem ciekawa co jej w tym wieku zrobili że się udało. Czy miała komórke dawczyni. no ciekawe ciekawe to było mega medialne musiało się udac
 
Ja miałam przed transferem 2200 estradiol a w 3 dpt przy pierwszej weryfikacji spadło do 1500 i pytałam pani dr czy zwiększyć estrofem to powiedziała ze bezpiecznie ma się utrzymywać około 1000. Ale u mnie nie było implantacji wiec chyba dlatego estradiol zaczął spadać ? Czy to nie ma znaczenia ?
Estradiol spada,jak nie dochodzi do implantacji i endometrium zaczyna sie zluszczac,az do okresu.Tak samo jesli jest xiaza ,a E2 leci w dol,moze to swiadczyc o poronieniu.
 
swoją droga jestem ciekawa co jej w tym wieku zrobili że się udało. Czy miała komórke dawczyni. no ciekawe ciekawe to było mega medialne musiało się udac
Oficjalnie z tego co mówiła to miała kilka stymulacji w przeciągu 3 lat. Z tego jedna ciąże bliźniacza poroniona w 12 tyg i jedna ciąże pojedyncza bardzo wcześnie poroniona. I tego małego maja z ostatniej stymulacji wakacyjnej. Transfer wr wrześniu bo poprzednie dwa udane tez miała we wrześniu.
Niebu lewy jej zaproponował żeby poszła identycznym protokołem co przy drugim synu i żeby transfer był w podobnym czasie No i się udało.
 
reklama
Do góry