reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@olinka321 w jakiej klinice starałaś się o dofinansowanie do in vitro? My wraz z mężem chcemy spróbować w Invikcie. Może też jesteś pacjentką tej kliniki? :) Z tego co czytałam na ich stronie internetowej, mamy spore szanse, żeby się załapać. Trzymajcie kciuki!
Z jakiego miasta ??
Ja w invi..cta skorzystałam nawet 2 razy ;)
 
Ja już miałam największe dawki :-) :) W 27dpt to już powinno być pikajace serduszko w zarodku, ja bym w te pędy na usg leciała naTwoim miejscu ;)
Właśnie nie mam gdzie się wbić. Może coś jeszcze dzisiaj poszukam. W klinice nie chcieli mnie wpisać szybciej a w mojej opiece w pracy mają słabe usg i nie chcę się stresować. Pozatym moja pani dr ma urlop. Trochę czytałam i serducho może być nawet 35 dni od zapłodnienia. Przy słabszych zarodkach. Miałam blastkę czyli by wypadało 13.07. Straszny stres.
 
@s.ols3404 co u ciebie? wyłaź z krzakow ;)
Hej hej Kochana 😘 dzięki za pamięć 😘 a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim ☺️
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki ✊🏻😘
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 ❤️ w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało 😍
 
Właśnie nie mam gdzie się wbić. Może coś jeszcze dzisiaj poszukam. W klinice nie chcieli mnie wpisać szybciej a w mojej opiece w pracy mają słabe usg i nie chcę się stresować. Pozatym moja pani dr ma urlop. Trochę czytałam i serducho może być nawet 35 dni od zapłodnienia. Przy słabszych zarodkach. Miałam blastkę czyli by wypadało 13.07. Straszny stres.
A skad jestes? Jak z Wawy to moge polecic super gina
 
Kochana ile Ty przeszłaś 😢 Trzymam za Ciebie kciuki z całego serca ❤️ Nigdy nie sądziłam, że problem endometriozy mnie dotyczy, bo tak jak wspominałam nie mam praktycznie żadnych objawów. A czy przy stymulacjach miałaś za każdym razem te same leki? Co daje płukanie pęcherzyków i to medium do aktywacji oocytów? Ja mam 31 lat, jedną procedurę za sobą, kolejna już wkrótce, ale najpierw Paśnik pod koniec lipca mam wizytę. Ja przy amh 0,95 miałam pobranych 6 komórek, z tego wyszły 4 zarodki, 2x 4AB i 2x 3BC, ale tylko raz byłam w ciąży i to było puste jajo...
Pierwsza procedura to był długi protokół z gonapeptylem + menopur, druga - krotki Protkół z menopurem, trzecia - krótki z menopurem i gonalem f i teraz tez będę miała menopur + Gonal f. Płukanie pęcherzyków zwiększa niby szanse na uzyskanie większej ilości komórek, a ta aktywacja oocytow to specjalne medium wspomagające zapłodnienie. No to bardzo ładny wynik jak na 6 komórek 4 blastki. Rozumiem, ze transfery się nie powiodły? Trzymam kciuki!
 
reklama
@olinka321 w jakiej klinice starałaś się o dofinansowanie do in vitro? My wraz z mężem chcemy spróbować w Invikcie. Może też jesteś pacjentką tej kliniki? :) Z tego co czytałam na ich stronie internetowej, mamy spore szanse, żeby się załapać. Trzymajcie kciuki!
W Gamecie Rzgów. Załapaliśmy się. O tyle dobrze, bo nie mam już refundacji na leki
 
Do góry