Ananasowa93
Fanka BB :)
Kochana czy ty czekasz na transfer z tych zarodków czy będzie później z mrożonych zarodków ?Tak...
BoE mogę się napić dziś wina jak biorę encontor bo chyba zwariuje???
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Kochana czy ty czekasz na transfer z tych zarodków czy będzie później z mrożonych zarodków ?Tak...
BoE mogę się napić dziś wina jak biorę encontor bo chyba zwariuje???
Kochana czy ty czekasz na transfer z tych zarodków czy będzie później z mrożonych zarodków ?
To dlaczego przyjmujesz encorton ?Czekam na @, mrożonych
Tak mi zlecił Dr żeb y przed transferem brać cały czasTo dlaczego przyjmujesz encorton ?
Kurczę pierwszy raz słyszę żeby tak długo przed transferem przyjmować steryd. Ale czy któraś z dziewczyn ma większe doświadczenia? Ja się właśnie zastanawiam kiedy zacząć brać ? Po histeroskopi czy dopiero w cyklu z transferem ??Tak mi zlecił Dr żeb y przed transferem brać cały czas
Dziewczyny a ja tak z czystej ciekawości - z jakich regionów świata jesteśmy ? Tu widzę Dublin a poza tym kto skąd ?Mieszkam w Dublinie, klinika waterstone clinic, glowna siedziba w cork ale maja satellite clinic w Dublinie I jeszcze chyba 3 innych miejsvowosciach wiec wszystkie badania I scany robia na miejscu a do cork jedziesz tylko 2 razy, na pobranie jajeczek I transfer.
Ja teraz biorę pierwszy raz, ale w zaleceniach miałam brać od jednego dnia po punkcji. Jaką dawkę macie?Kurczę pierwszy raz słyszę żeby tak długo przed transferem przyjmować steryd. Ale czy któraś z dziewczyn ma większe doświadczenia? Ja się właśnie zastanawiam kiedy zacząć brać ? Po histeroskopi czy dopiero w cyklu z transferem ??
Jak to mówią : krew w żyłach musi krążyć@bazylia128 kochana, napiszę także tutaj. Z mojej strony nie mam żalu ani nic takiego. Nic wielkiego się nie wydarzyło, zresztą już wszystko napisałam priv. Proszę nie myśl już o tym incydencie. Może ja rzeczywiście stara już jestem![]()