reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strasznie to wkurzające, ze nic nie można zaplanować, że zawsze coś wyskoczy... Jak nie urok to sraczka 🙄
Ja miałam histero ok 20dc czy po 20dc, coś takiego
Tak o to może i mi zrobia. Mi wcześniej lekarz mowil ze do 10 dnia cyklu robia. Ciekawa jestem co mi lekarz powie. Jeszcze prawie 8 h mi zostało ale nic jakos musze wytrzymać. Właśnie wstalam, cos zjemy i moze jakis spacerek nad morze sie przejdziemy😉
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj mija mi 14 dpt , wynik beta ujemny. Myślicie, że już w następnym cyklu będę mogła zrobić kolejny transfer? Mam jeszcze 2 zamrożone zarodki.
 
reklama
Jejku wiem co przeżywasz kochana, za każdym razem jak latałam na crio miałam takie obawy, że coś będzie nie tak i transfer się nie odbędzie ;( głupie to, jeszcze sobie dokładamy stresu. na nic nie masz już wpływu. Trzymam mocno kciuki żeby endo było piękne i gotowe 😘
Dziękuję kochana😘😘😘
 
Do góry