reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde ja dziś też do swojego dzwoniłam, zaległości mam 😜 myślę kuwa wczoraj w pocie czoła grafiki robiłam do 12 w nocy a on nie odpisuje, nic chory albo na mnie wk....ny. Dzwonię i uf internet mu nie działa, udałam och jaka szkoda i dziś mam wolne😜😜😜
Kuwa jak zwykle opóźniona.


Już właśnie liczyłam że coś nie tak , jaki przyszły tydzień 😅 jak się czujesz przed transferem?
Trzeba się pogodzić się nigdzie nie zdążysz na czas😂
Ty kochana już pracujesz? W domku? Czy o co chodzi 🤔
 
reklama
To chyba niemozliwee żeby ich nie było - na pewno w moim przypadku - ale na razie się trzymam i nie wyolbrzymiam - już trochę tych transferow miałam ;( Za to wiecie co jak zawsze na estrofemie miałam takie drazniace nerwy na wszystko i wszystkich tak tym razem jestem naprawdę spokojna - bardziej taka zadumiona (oho widać po moich dzisiejszych postach;)), nie kłóce się z mezem, w pracy wszystko ogarniam, mam sporo cierpliwości do innych pracowników i zwłaszcza do szefa ;)
Ja za to przeżywam ten wymaz, wiem jestem monotematyczna!!! 😭😭😭 Jeszcze w pracy mam mega duzo roboty ostatnio i duzo stresu wiec chodzę rozdrażniona. Mam poczucie, ze się nie wyrabiam ze wszystkim. Przedszkola pozamykane wiec trudno tak ogarnąć wszystko. Jeszcze młode dziewoje do pracy przyszły i wymiatają!! A tu nawet nie ma jak o dobre imię konkurować ;-( z drugiej strony ja już mam swoje lata wiec może siły nie mam. Kiedys mi się chciało noce zarywać teraz z synem zasnę jak GO usypiam ;-P
 
Ja za to przeżywam ten wymaz, wiem jestem monotematyczna!!! 😭😭😭 Jeszcze w pracy mam mega duzo roboty ostatnio i duzo stresu wiec chodzę rozdrażniona. Mam poczucie, ze się nie wyrabiam ze wszystkim. Przedszkola pozamykane wiec trudno tak ogarnąć wszystko. Jeszcze młode dziewoje do pracy przyszły i wymiatają!! A tu nawet nie ma jak o dobre imię konkurować ;-( z drugiej strony ja już mam swoje lata wiec może siły nie mam. Kiedys mi się chciało noce zarywać teraz z synem zasnę jak GO usypiam ;-P
Może to głupio zabrzmi ale ci cos poradzę - zresztą oni biorac ten wymaz tez pewni ci tak podpowiedzą. Ja jak miałam pobierany wymaz z gardla kiedyś to: jak z gardla - wdychaj powietrze nosem, zebys się nie zaciagla wtedy gardlem i na odwrot przez nos mocno zatrzymaj powietrze przez gardlo - wtedy tego nie odczujesz ;) Ja tez się już czuje czasami wypalona - tylko ja mam tak ze robie swoje - nie mam jakiś planow sprzedażowych a to naprawdę duzy komfort. Kiedys pracowałam w banku jako analityk i codziennie musiałam stać przed sciana i się tlumaczyc ile zrobie kredytow, kont czy kart kredytowych - masakra - najgorsza moja praca!!!!!
 
Trzeba się pogodzić się nigdzie nie zdążysz na czas😂
Ty kochana już pracujesz? W domku? Czy o co chodzi 🤔
😂😂😂 Pracuję, mam dziwne układy. Znaczy jestem na urlopie ale tylko do końca lipca. Potem fizycznie nie będę w pracy i nadal tak jak teraz będę mogła wszystko ciągnąć, przynajmniej do końca września. Teraz więc jak jest jakaś potrzeba to staram się ogarnąć bez szemrania😜
 
reklama
Do góry