reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kobitki
U mnie dziś pakowanko 🎉 🎉 🎉 😎😎😎🌞🌞🌞

Jakie miałyście wartości przy podejściu do in vitro??

Ja niby się mieszcze w normie ale mam tego amh raptem 11. Hmmmm raczej mało skoro norma do 70.
 
Hej kobitki
U mnie dziś pakowanko 🎉 🎉 🎉 😎😎😎🌞🌞🌞

Jakie miałyście wartości przy podejściu do in vitro??

Ja niby się mieszcze w normie ale mam tego amh raptem 11. Hmmmm raczej mało skoro norma do 70.
To w jakiś innych jednostkach masz AMH bo normy górnej nie ma. Jak jest poniżej 1 mowimy o wygaszaniu czynności jajników. Jak powyżej 4-5 to PCOS oczywiście jest to zależne od wieku dałam przykład około 30rz. Ja w wieku 35l miałam 6-7 i to jest wysokie AMH raczej wskazuje na PCOS. U Ciebie jakieś inne jednostki są :-)
 
Dobrze że ma Was i ratujecie go. Miłość i opiekę to najwięcej co można dać zwierzęciu. Moi znajomi długo walczyli o zdrowie oczu psa. To bardzo młoda psina. Tak drążyli że aż genetykę rozgrzewali. Wyszło że pies ma genetyczne schorzenie przez co nie widzi ale i cierpi . Usunęli więc gałki. Dziś pies szczęśliwy, radosny świetnie sobie radzi i ma miłości w brud ❤️❤️❤️
Na ten moment on jest dla nas wszystkim. Zrobie wszystko co w mojej mocy zeby mu pomóc.
A twoi znajomi bardzo dobrze zrobili przynajmniej pies nie cierpi i jest szczęśliwy ❤
 
Ja chyba zwariuję dziewczyny...
Moje jajniki wyglądają tak jak na zdjęciu... Jakbym była po stymulacji, tylko że ja stymulacji nie przechodziłam od 2018... Lekarz za każdym razem coś tam gadał, że to dziwne, ale w końcu kazał wstępnie zrobić marker nowotworowy CA125... właśnie odebrałam wynik... Norma przekroczona 2 razy....
Aż nie wiem co mam zrobić...
Wygląda na pco, a markery przy tym wychodzą wysoko. Poszukaj dobrego ginekologa...
 
reklama
Jakie masz AMH? To wygląda jak torbiele jajnika może to wielotorbielowatość jajników! Cykle masz reguralne? Dziwne że z takim USG miałaś stymulacje.
AMH mam bardzo niskie... Nawet 0,18 się gdzieś trafiło... Max 0,3... Miałam stymulację 3 razy, ale dawno... w 2018 i w 2019 roku... Teraz już nie próbowali. Ale jajniki wygląły tak samo :(
 
Do góry