reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wygląda na to że jestem heh... Raaaany juuuuulek 😱
Ja jak wyszlam od lekarza z i fo ze jest ciaza i to podwojna.. bylam tak szczesliwa i zszokowana ,ze serio nie wiedzialam co z tym zrobic,pojechalam do domu i sie jak dziecko poryczalam,za te wszystkie lata,kiedy tego nie robilam zeby sie nie rozklejac,ciekawa jestem jakie wy macie wspomnienia?💛💚💙💜🤎
 
reklama
Tak nasikalam sobie w pracy - pisalam wam juz ze mi sie mega wzrok pogorszyl i w pracy musze w okularach no ale cien jest ;) Wyszlo to COS po 3 minutach...
No dobra chyba masz bardziej przeczucie niż dowody, ze ciąża jest:-) Jak już coś ma wyjść to zrób ta betę wcześniej - 6dpt bo to co sobie teraz robisz to niezbyt dobre:-) 4 dpt raczej nie ma prawa nic wyjść no chyba, ze z krwi a z moczu to już w ogóle. Pierw beta się pojawia we krwi i w ciągu 24h w moczu. Niestety nie ma szans na test tak wcześnie coś fałszuje wyniki - jeżeli tam naprawdę coś jest. Poza tym jest margines błędu, kwestia selektywność testu itp... zatem jeżeli coś jest niewyraźne to znaczy, ze najprawdopodobniej jest to ten margines błędu.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

20.07. - BETA @Margoolcia ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @fredka84 ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @anett96 ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @Martaem1983 ✊ ✊ ✊
20.07. - transfer @Czarna1985
20.07. - transfer @Mirka30
20.07. - wizyta w trakcie stymulacji @Kasiekt
20.07. - wizyta w trakcie stymulacji @olinka321

20.07. - wizyta w klinice @cikulinka
21.07. - histeroskopia @kate_p7
22.07. - wizyta przed transferem @mary.m
24.07. - histeroskopia @Ananasowa93

2020-07-30 nadzieja xxx - termin porodu ❤
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-08-10 Dakita30 - termin porodu ❤
2020-08-25 candy - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@Margoolcia @fredka84 @anett96 @Martaem1983 dla Was dziś ważny dzień!!! powodzenia Dziewczyny, żebyście mogły płakać tylko ze szczęścia, niech bety rosną do nieba !!!!!!!!! ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@Czarna1985 @Mirka30 mocne ✊✊✊✊✊✊✊✊✊ za dzisiejsze transfery :) Czarna doczekałaś się Kochana ❤❤❤❤❤ Mirka nic się nie bój, dziś Kropek będzie z Tobą, to wspaniałe uczucie ❤❤❤❤ życzę żeby to był Wasz ostatni transfer,chyba że będziecie chciały wrócić po rodzeństwo ;) 😘

@Kasiekt @olinka321@cikulinka udanych wizyt Dziewczyny!!! mam nadzieję, że ilość komórek pozytywnie Was zaskoczy ✊✊✊✊✊ ❤❤ ❤ Cikulinka wielkie ✊✊✊ żebyś mogła ruszać do boju :) 😘😘
Dziewczyny trzymam ogromne kciuki za Was wszystkie❤️❤️❤️ co za dzień dzisiaj 😊💕
 
Dziewczyny... Z jednej strony tyle za mną, ale z drugiej, czuję się jak zupełny żółtodziub... Chyba przez ten profesjonalizm mojej kliniki, gdzie wszystko robi się wg szablonu albo przez przypadek...
Dlaczego nie używać perfum do transferu?
Gdzieś tam coś czytałam, ale u mnie w klinice nigdy o tym nie przypominali... Ja zawsze używałam czegoś :(
U mnie w klinice nic nie mówili, nie wydaje mi się, że to ma jakiś mega wpływ na powodzenie bo ja się psiukalam i piżamę miała mocno pachnącą płynem do prania, a się udało
 
To prawda potem cały czas jest „czy”. Czy nie za duzo słodyczy mu daje??? Buehehe A tak serio potem to zaczyna się odpowiedzialność dopiero. Robisz wszystko, żeby w przyszłości było mu/ jej łatwiej. Mój syn ma bardzo duza wadę wzroku i jest bardzo inteligentny ( na co ma papiery:p) opracował sobie takie metody poruszania się, ze pozno zauważyliśmy ze nie widzi dobrze. Obecnie codziennie coś trzeba robic z tymi jego pięknymi oczami. I zastanawiam się czasem po co? Bo doszliśmy już do takiego momentu, ze prawo jazdy kat B będzie mógł mieć może wcale nie będzie chciał być cholernym pilotem:p ale robisz to po to żeby on mógł wybrać w przyszłości a nie żeby życie za niego wybrało. I się martwisz czy to wystarczy? Czy nie jest za duzo? .... czy...

A może skorygujecie mu laserowo wzrok? Z moich znajomych 3 osoby zrobiły taka laserowa korekcję wzroku są mega zadowolone! Jest jakieś tam ryzyko, dlatego najpierw robią jedno oko, a jak się wygoi, to drugie... Warto byłoby to przemyśleć [emoji4]

Ja nie mam dzieci. Zdaje sobie sprawe z tego, że to "czy" będzie mi towarzyszyło całe życie, ale czy to nie piękne "czy"? Czy moje dziecko jest szczęśliwe? Czy najedzone, czy dałam mu wszystko czego pragnie? Bardzo chciałabym zadać sobie (oby już niedługo!) to pytanie: czy MOJE DZIECKO.....?

Do in vitro narazie nie podchodzimy. Zrobiłam badania, ale nic a nic nie wykazały. Odstępstwa od norm jakieś tam miałam, ale lekarze napisali, że w staraniach są one bez znaczenia. [emoji2368] Doszłam do ślepego zaułka i nie wiem co dalej... Mam jeszcze diabetologa pod koniec lipca... Może klinika spojrzy na to jeszcze inaczej swoim okiem...

Mam nadzieję że mnie nie wywalacie, skoro liczymy na naturalsa, ale na staraczkach jest w kółko to samo, dramat w 1 dc, potem oczekiwania na owu, 10373 pytań o testy owu, potem 29981 pytan: czy ten test ciążowy jest pozytywny? A mi się już to przejadło. Nie ekscytuje się, ani nie robię dramy z powodu okresu, po prostu czekam pokornie co czas pokaże... A u was oczywiście temat przewodni ciążowy jest, i dobrze, ale przeplatają się inne, ciekawe i fascynujące tematy! [emoji106]

Niedługo będę miała też swój ogród, więc muszę @fredka84 podpatrzeć, co ona do kwiatów za pestycydy dodaje, że jej rosną, bo ze mną to nawet kaktus zemrze. [emoji28]
 
reklama
No dobra chyba masz bardziej przeczucie niż dowody, ze ciąża jest:-) Jak już coś ma wyjść to zrób ta betę wcześniej - 6dpt bo to co sobie teraz robisz to niezbyt dobre:-) 4 dpt raczej nie ma prawa nic wyjść no chyba, ze z krwi a z moczu to już w ogóle. Pierw beta się pojawia we krwi i w ciągu 24h w moczu. Niestety nie ma szans na test tak wcześnie coś fałszuje wyniki - jeżeli tam naprawdę coś jest. Poza tym jest margines błędu, kwestia selektywność testu itp... zatem jeżeli coś jest niewyraźne to znaczy, ze najprawdopodobniej jest to ten margines błędu.
Akurat przy testach ciążowych jeśli coś wychodzi pozytywnego to nie jest błąd. Miałam dokładnie taki test pozytywy, nie wrzuciłam tutaj zdjęcia ponieważ trzeba było patrzeć po odpowiednim kątem aby ta kreska była widoczna . Beta wtedy wynosiła 15.
 
Do góry