reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry Dziewczyny, nie wiem czy jest tutaj jeszcze ktoś kto nie pamięta.
Jako że zawsze byłyście skarbnicą wiedzy mam do Was pytanie. Zaliczyłem to właśnie naturalne zapłodnienie. Zrobiłam test i dziś pierwszy raz betę, wynik jak na trzy dni po terminie miesiączki nie jest zbyt oszałamiający, bo 539,77 poczekam do środy na powtórkę. Ale mam do Was pytanie czy progesteronu 25,2 ng/ml to dobry poziom czy się wspomagać? Odpuściłam na rok starania i in vitro i nie pamiętam nic jak to było.
No pewnie że pamiętamy. Super że ci się udało beta piękna i progesteron też ok.
 
Akurat przy testach ciążowych jeśli coś wychodzi pozytywnego to nie jest błąd. Miałam dokładnie taki test pozytywy, nie wrzuciłam tutaj zdjęcia ponieważ trzeba było patrzeć po odpowiednim kątem aby ta kreska była widoczna . Beta wtedy wynosiła 15.
Ja już zamówiłam testy 3 różnych firm i zawsze mam taki cień cienia i już teraz wiem ze nic to nie znaczy 😭 za pierwszym razem myślałam ze się udało a teraz robię dwa różne testy i zawsze taki cień mienia jest a okres o czasie. Nie chce latać na betę 4 dni przed spodziewana miesiączka bo i tak mnie tak znają już z widzenia nawet nazwiska nie muszę podawać 😂
 
Właśnie dzwonili do mnie z kliniki..
Jak widziałam że to oni dzwonią, myślałam że zawału dostanę, sobie myślę co oni chcą, pomyślałam że coś się stało i nie dojdzie do transferu.. Odbieram oczywiście przerażona i kobieta mówi że wybrali przepiękna blatocyste do transferu ❤️ Powiedziała że bardzo ładnie się rozwinęło 5 z nich, czyli 4 do zamrożenia i 1 teraz będzie transferowamy ❤️❤️❤️ Ulżyło mi 😊
No to się narodzisz kochana.
 
Ja już zamówiłam testy 3 różnych firm i zawsze mam taki cień cienia i już teraz wiem ze nic to nie znaczy 😭 za pierwszym razem myślałam ze się udało a teraz robię dwa różne testy i zawsze taki cień mienia jest a okres o czasie. Nie chce latać na betę 4 dni przed spodziewana miesiączka bo i tak mnie tak znają już z widzenia nawet nazwiska nie muszę podawać 😂
Może ciąża biochemiczna? Trzeba było zrobić betę.
 
reklama
Akurat przy testach ciążowych jeśli coś wychodzi pozytywnego to nie jest błąd. Miałam dokładnie taki test pozytywy, nie wrzuciłam tutaj zdjęcia ponieważ trzeba było patrzeć po odpowiednim kątem aby ta kreska była widoczna . Beta wtedy wynosiła 15.
Ja kiedys w 5 dpt mialam widoczna kreske przy becie 16,7
 
Do góry