reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jestem w pracy. I tu się dowiedziałam. Czuje się bardzo szczęśliwa. Choć wiadomo że asekuracja jednak jest. Za tydzień USG i wtedy będzie pewnie łzawo. Za to mój mąż rozbeczany w pracy siedzi 🤣🤣on wrażliwszy niż ja 😋
To sa takie emocjonalne momenty,ze czlowiek nie wie dokad z tym szczesciem💛chce sie zachowac,wychodzac z gabinetu na ulice,a i tak sie wszyscy na ciebie gapia bo swiecisz ze szczescia jak reaktor atomowy🤗🤗🤗
 
Dzień dobry Dziewczyny, nie wiem czy jest tutaj jeszcze ktoś kto nie pamięta.
Jako że zawsze byłyście skarbnicą wiedzy mam do Was pytanie. Zaliczyłem to właśnie naturalne zapłodnienie. Zrobiłam test i dziś pierwszy raz betę, wynik jak na trzy dni po terminie miesiączki nie jest zbyt oszałamiający, bo 539,77 poczekam do środy na powtórkę. Ale mam do Was pytanie czy progesteronu 25,2 ng/ml to dobry poziom czy się wspomagać? Odpuściłam na rok starania i in vitro i nie pamiętam nic jak to było.
Pozion spoko 😊trzymam kciuki, żeby bylo dobrze ✊✊✊
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

20.07. - BETA @Margoolcia ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @fredka84 ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @anett96 ✊ ✊ ✊
20.07. - BETA @Martaem1983 ✊ ✊ ✊
20.07. - transfer @Czarna1985
20.07. - transfer @Mirka30
20.07. - wizyta w trakcie stymulacji @Kasiekt
20.07. - wizyta w trakcie stymulacji @olinka321

20.07. - wizyta w klinice @cikulinka
21.07. - histeroskopia @kate_p7
22.07. - wizyta przed transferem @mary.m
24.07. - histeroskopia @Ananasowa93

2020-07-30 nadzieja xxx - termin porodu ❤
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-08-10 Dakita30 - termin porodu ❤
2020-08-25 candy - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@Margoolcia @fredka84 @anett96 @Martaem1983 dla Was dziś ważny dzień!!! powodzenia Dziewczyny, żebyście mogły płakać tylko ze szczęścia, niech bety rosną do nieba !!!!!!!!! ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@Czarna1985 @Mirka30 mocne ✊✊✊✊✊✊✊✊✊ za dzisiejsze transfery :) Czarna doczekałaś się Kochana ❤❤❤❤❤ Mirka nic się nie bój, dziś Kropek będzie z Tobą, to wspaniałe uczucie ❤❤❤❤ życzę żeby to był Wasz ostatni transfer,chyba że będziecie chciały wrócić po rodzeństwo ;) 😘

@Kasiekt @olinka321@cikulinka udanych wizyt Dziewczyny!!! mam nadzieję, że ilość komórek pozytywnie Was zaskoczy ✊✊✊✊✊ ❤❤ ❤ Cikulinka wielkie ✊✊✊ żebyś mogła ruszać do boju :) 😘😘
Jestem w szoku- hcg 62,07😊za 48 h beta do powtórzenia
 
Musicie zrobić kariotypy i on AZF CFTR. Obowiązkowo chromatyna plemnikowa jak ona wyjdzie złe to nie ma co się starać o naturalne próby bo będą poronienia. Zachodzisz w ciąże ale Być może jest coś w macicy i dlatego tracisz - zrób histero. Twoje AMH jest w normie ale szału nie ma. Jeżeli będziecie się tak bujać a chromatyna wyjdzie kiepska. To scenariusz może wyglądać tak 35 lat AMH 1,5 trudności z pobraniem dużej ilosci komórek a przy czynniku męskim trzeba mieć duzo komórek bo często nie dochodzą do 5 doby. Jeżeli to genetyka czy chromatyna to ilość plemników się zwiększy ale ich jakość się nie poprawi. Możesz mieć tez nie fart ale trzecia poroniona ciąża wrzuca was w poronienia nawykowe....
Poczekaj pół roku na kolejna ciąże i do dobrej kliniki niepłodności.

Po wizycie u diabetologa umawiam termin do kliniki na drugie spotkanie i omówienie wyników wszystkich badań.
Partnera wyniki wezmę, i jego samego też. Zapytam o to badania chromatyny plemnikowej, bo czytałam, że przy niskiej morfo powinno się to zrobić.
Kariotypy zrobimy jak tylko partner powie, że robimy.
Żaden lekarz nie powiedział nam, że plemniki są winne poronień, bo komórka jajowa wybiera sobie ten najlepszy, a jak nie ma dobrych to nie dochodzi do zapłodnienia.
Ja tam twierdzę, że w 12 tc plemniki nie mogły być winne, ale w 6 tc już tak...
Niestety wiem, że jeśli jemu dadzą winę za nasze niepowodzenia, to się chłop załamie... Jest wrażliwy. Wczoraj grzebałam tak o w jego portfelu i znalazłam zdjęcie usg naszego dziecka. Ostatnie przed poronieniem, robiome już w szpitalu, bo krwawiłam.... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Trzyma już od listopada... Kochany chłop, ale w ogóle nie radzi sobie z tą sytuacją.
Myślę że pod koniec sierpnia będę wiedzieć na czym stoimy.
Mam nadzieję, że przetrwamy to razem, a chłop przekona się do in vitro. Ja jestem otwarta na wszystko. Chętnie stawię czoła stymulacji.
A jeśli chodzi o moją macice to moja ginekolog twierdzi, że nie mam przegrody, ani wad budowy, ani nic... Eh ja jej wierzę, i mam do niej zaufanie, niedawno pisałyście, że grzebanie tam może obniżać AMH i też dlatego się nie zdecydowałam [emoji85][emoji85][emoji85] no boję się po prostu. Przy endomendzie miałabym też zaburzenia hormonalne pewnie, bo ogniska endomendy wydzielają hormony??? A ja mam dobre hormony.
No i jak zajde naturalnie to mam lecieć do immunologa zbadać ANA i NK, bo ponoć się uaktualniają w ciąży...
Eh, muszę wracać do pracy, bo sie poryczałam i siedzę w kiblu...
Nie ma co tracić nadziei [emoji3590] udało mi się to poukładać w głowie tak, że jestem w stanie funkcjonować. Dam radę! [emoji123]
 
To był mój pierwszy transfer na cyklu naturalnym. U nas był czynnik męski. Nie wiem jakiej klasy był zarodek. Jak też spytałam to mówili że bardzo dobry. O tyle mi powiedzieli 🥴 wiele mi lekarz nie mówi a ja nie pytam. Może dlatego wytrzymałam do 11 dpt z badaniami.
Dziś masz 10dpt 🤪 Tak czy siak betę masz przepiękną❤
 
reklama
Do góry