reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny bardziej "zaawansowane" ode mnie powiedzcie mi proszę, kiedy zaczyna się stymulacja czyli tzw. protokół. Jeśli przyjdę do lekarza już ze wszystkimi badaniami to on zleci mi protokół(krótki lub długi) i następnego dnia zaczynam? Czy zaczyna się to pierwszego dnia cyklu?
 
Dziewczyny bardziej "zaawansowane" ode mnie powiedzcie mi proszę, kiedy zaczyna się stymulacja czyli tzw. protokół. Jeśli przyjdę do lekarza już ze wszystkimi badaniami to on zleci mi protokół(krótki lub długi) i następnego dnia zaczynam? Czy zaczyna się to pierwszego dnia cyklu?
Ja w krótkim protokole zaczęłam stymulacje 2 dnia cyklu.
 
Dziewczyny bardziej "zaawansowane" ode mnie powiedzcie mi proszę, kiedy zaczyna się stymulacja czyli tzw. protokół. Jeśli przyjdę do lekarza już ze wszystkimi badaniami to on zleci mi protokół(krótki lub długi) i następnego dnia zaczynam? Czy zaczyna się to pierwszego dnia cyklu?

Wszystko zależy od protokołu z tego co wiem.. Ja miałam długi protokół i zaczynałam w 21 dniu...
 
reklama
Do góry