reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też już po ... jest 9 dużych jaj tzn takie po 12-14mm ...mówi,że dawka dobrana ostrożnie do mojego amh więc generalnie jest ok .. narazie mi nie zwieksza dawki, kolejny podgląd w poniedziałek i na wizytę mam zrobic progesteron i estradiol [emoji16] ... wstępnie mówi,że punkcja będzie środa-czwartek ale nic pewno..

@sksk gratulacje ! Jest mega światełko w tunelu więc jest dobrze ! Na następnej wizycie bedzie elegancko pikało [emoji173]
 
reklama
@Lola83 ,przykro mi Kochana... Sama doskonale wiem.. Jak to jest.. Wierzę mocno, że znajdziesz, swoją drogę do szczęścia. Co by nie napisać, to i tak wszystko banał... Nie poddawaj się, daj Wam trochę czasu💓💓💓przytulam mocno😘😘😘

@olinka321 ,esuuuuuu.do dooopy z tym wszystkim😪jakie plany? Znowu napiszę - Walcz, jak masz siłę i środki✊✊✊💓
Hej, raczej zdecydujemy się na adopcję zarodka.
 
A czemu nie kd, jeśli mogę spytać? Jest dla Ciebie nie do przyjęcia? Wiesz, że z adopcją masz tylko jedna szansę za te niemałe pieniądze?
Jedną szansę tzn? Mogę tylko raz adoptować? Czy chodzi Ci o to, że dostaje przy procedurze adopcyjnej tylko jeden zarodek? Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to adopcja zarodka jest faktycznie adopcją. Nie płacisz za to. Tylko za transfer plus ewentualne badania. Nie wiem czy mam sile na zabawę z KD....
 
reklama
Jedną szansę tzn? Mogę tylko raz adoptować? Czy chodzi Ci o to, że dostaje przy procedurze adopcyjnej tylko jeden zarodek? Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to adopcja zarodka jest faktycznie adopcją. Nie płacisz za to. Tylko za transfer plus ewentualne badania. Nie wiem czy mam sile na zabawę z KD....
Oj, jak patrzyłam to tam były jakieś opłaty, więcej niż za transfer, chyba, że coś się zmieniło...
Czemu zabawa? Ty się nie stymulujesz, cała sprawa może trwać max 8 tygodni przy wyborze dobrej kliniki. Masz więcej szans, bo tak, tu chodziło mi o to, że dostajesz jeden zarodek... Kwestia przemyślenia. Poza tym przy kd masz gwarancję, że komórka jest od zdrowej, młodej Kobity, a tu nie wiadomo. Przeważnie to zarodki od par z problemami, jak my😉mówię kwestia poważnego przemyślenia sprawy😘💓
 
Do góry