reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

motylek24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie kochanie - ja u siebie w labo - ale to jest prywatne labolatorium poszlam bez skierowania.... Tylko naprawde warto zrobic calą krzywą nie tylko na czczo zeby miec pełen obraz - ja wtedy musiala bym punkt 7 rano w labolatorium i dwie - trzy godzinki posiedzialam...
Właśnie o takiej krzywej myślę. ostatnio coś słyszałam że tylko że skierowaniem. Muszę coś ze sobą zrobić. Chociaż wczoraj mega się wkurzyłam bo po raz pierwszy rzeczywiście tak wyglądam, ale niektórzy bliscy np. teściowa pyta kiedy będę się odchudzała.....moja odpowiedź "nigdy akurat pasuje do męża" 😂 nie to że jest grubasem ale przytył bardzo szybko po ślubie.
@bazylia128 cieszę się że Twoje obawy się nie spełniły i ciąża jest w domku. Pisałam że tak będzie bo beta pojawiła się bardzo szybko o przy blastkach takie ciążę są rzadkie. Pęcherzyk masz ładny zgodny z wiekiem ciążowym. Bety nie ma sensu robić.....teraz kolejny etap, czekamy😘

bazylia128

Rozwiązania
0
Właśnie o takiej krzywej myślę. ostatnio coś słyszałam że tylko że skierowaniem. Muszę coś ze sobą zrobić. Chociaż wczoraj mega się wkurzyłam bo po raz pierwszy rzeczywiście tak wyglądam, ale niektórzy bliscy np. teściowa pyta kiedy będę się odchudzała.....moja odpowiedź "nigdy akurat pasuje do męża" 😂 nie to że jest grubasem ale przytył bardzo szybko po ślubie.
@bazylia128 cieszę się że Twoje obawy się nie spełniły i ciąża jest w domku. Pisałam że tak będzie bo beta pojawiła się bardzo szybko o przy blastkach takie ciążę są rzadkie. Pęcherzyk masz ładny zgodny z wiekiem ciążowym. Bety nie ma sensu robić.....teraz kolejny etap, czekamy😘
Kochana moja najdrozsza - przepraszam ze wczoraj nie odpisalam - zaraz ci wysle zdjecie mojej kropeczki - bylam tak zmeczona ze padlam ;) wiesz jakie mam teraz obawy? Ty wiesz ;) Niestety... Ale obiecalam tez komus bardzo madremu ze nie bede juz tego analizowac i mam zamiar do USG zyc normalnie i chociaz troche cieszyc sie z zycia ;) To nic jesli sie troche przybralo na wadze - Nie ma niczego takiego czego nie mogla byc naprawic ;) Sluze pomoca jesli tego bedziesz potrzebowala - tak jak ty mi pomglas w innych kwestiach tak chociaz ja sie bede mogla odwdzieczyc ;) Nie wiem tylko jak jest z KP przy mecie ale przy wolnej chwili poczytam w mojej encyklopedii ;) I wcale nie musisz brac mety zeby sie troche ponastawiac tam gdzie trzeba bo uwazam ze u ciebie to bardziej kwestia moze wysmuklenia pewnych partii ciala ;)

bazylia128

Rozwiązania
0
Kochana moja najdrozsza - przepraszam ze wczoraj nie odpisalam - zaraz ci wysle zdjecie mojej kropeczki - bylam tak zmeczona ze padlam ;) wiesz jakie mam teraz obawy? Ty wiesz ;) Niestety... Ale obiecalam tez komus bardzo madremu ze nie bede juz tego analizowac i mam zamiar do USG zyc normalnie i chociaz troche cieszyc sie z zycia ;) To nic jesli sie troche przybralo na wadze - Nie ma niczego takiego czego nie mogla byc naprawic ;) Sluze pomoca jesli tego bedziesz potrzebowala - tak jak ty mi pomglas w innych kwestiach tak chociaz ja sie bede mogla odwdzieczyc ;) Nie wiem tylko jak jest z KP przy mecie ale przy wolnej chwili poczytam w mojej encyklopedii ;) I wcale nie musisz brac mety zeby sie troche ponastawiac tam gdzie trzeba bo uwazam ze u ciebie to bardziej kwestia moze wysmuklenia pewnych partii ciala ;)
Aha nie trzeba skierowania - idziesz i placisz ja placilam za calosc jakies 150 zł? Pamietam ze niekotre dziewczyny tez pisaly ze poszly bez skierowania - zapytakj u sieebie bo to pewnie roznie w roznych labach ;)

bazylia128

Rozwiązania
0
Aha nie trzeba skierowania - idziesz i placisz ja placilam za calosc jakies 150 zł? Pamietam ze niekotre dziewczyny tez pisaly ze poszly bez skierowania - zapytakj u sieebie bo to pewnie roznie w roznych labach ;)
I jeszcze jedno Aha takie badania mozna tez zrobic na NFZ w osrodku u lekarza rodzinnego - moj chcial mi zrobic - to jest ten od kotrego dostaje wszystkie recepty a on sie juz nie pyta na co ;) Ale u nego to by dluzej trwalo a ja chcialam na JUZ - przeciez mnie znasz ;)

cikulinka

Rozwiązania
0
Bazylia pytanie mam odnosnie cyclogestu ? Czy tobie tez wyplywa troche ? Bo mi mowili ze nie bedzie a jednak wyplywa :(. Mam tylko nadzieje ze zdazy sie tam troche wchlonac...... Bo ostatnio to mialam za niski

reklama

Rozalkaa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Na zdjęciu nic nie widać.to napisze tutaj.
Glukoza czczo 87,6
Po godzinie 104
Po 2 godzinach 74,7

insulina na czczo 7,24
Po godzinie 51.10
Po 2 godzinach 23,7

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 246
J kto po in vitro Potrzebuję porady 11
Olaska21 Kto urodził we wrześniu? Dzieci urodzone w 2019 roku 29
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Kerchman Kto wie brokera? Potrzebuję porady 0
Z Beta HCG kto pomoże odczytać ? Przyszłe mamy 11
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
A Kto stosował pronasal przed ciążą? Potrzebuję porady 7
M Kto jest tatą Potrzebuję porady 21
K L4, kto płaci? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 4
K Kto używał ClearBlue. Proszę o pomoc Potrzebuję porady 0
S Kto pomoże mi w sprawie odszkodowania?? Potrzebuję porady 1
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
K Kto mi pomoze Potrzebuję porady 14
asiorreek orlifique kto stosowal opinie Potrzebuję porady 30
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 8
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 0
MROOWKA Kto ma ochotę na spacer? Kraków 0
klaudia1219 Pimafucin - kto stosował? Potrzebuję porady 3
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
P Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
emotion_sickness Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony Dzieci urodzone w czerwcu 2014 130
xMartusiax Szpital Kliniczny Nr 1 Zabrze-kto byl?Opinie?Pomocy! Śląsk 0
M kto płaci wynagrodzenie na L4 w nowym roku kalendarzowym ? ? ? Porady prawnika 0
G kto odstawia ze mna od piersi???? Żywienie 9
ada1989 Wątek zamknięty- kto chętny? Dzieci urodzone w styczniu 2013 55
Pysia29d kurator sądowy kto go na mnie nasłal? sad? Archiwum Samodzielnych rodziców 23
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
Mła Kto ma dzisiaj URODZINY? - ściąga ;) Dzieci urodzone w grudniu 2011 0
Mysza1984 Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 14
M Kto nawalił? Co robić Zwierzenia 10
N Wychowawczy-kto może mieć pretęsje? Porady prawnika 1
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
Trzewik Tabletki 72h po stosunku, kto i w jakich sytuacjach może je wypisać ??? Ciąża, poród, połóg 28
mamowo Kto lubi gotować i chce być w telewizji? Opolszczyzna 0
K Botox kto ma doświadczenie? Zdrowa mama 10
agunia31 Kto ma wozić dzieci? Porady prawnika 1
DoubleFantasy Metoda Bobath!!!!!!!!!! KTO ĆWICZYŁ????? Rozwój i zabawy 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
A kto placi za badania dna w celu ustalenia ojcostwa dziecka Porady prawnika 3
P Kto ma pierwszeństwo do przedszkola?? PILNE! Przedszkola 20
M Kto uwierzy teściowej? Relacje rodzinne 55
nataluskaaa Ciąża z zaskoczenia!!! Co o tym myslicie? Kto mial podobna sytuacje? Ciąża, poród, połóg 75
post_ptaszyna Kto rodzi...meldunki i gratulacje :) dzieci urodzone we wrześniu 2009 827
S Kto po cesarce? Dzieci rok po roku 90
B kto mi poradzi co mam robic? Przedszkolaki 5