reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie kochanie - ja u siebie w labo - ale to jest prywatne labolatorium poszlam bez skierowania.... Tylko naprawde warto zrobic calą krzywą nie tylko na czczo zeby miec pełen obraz - ja wtedy musiala bym punkt 7 rano w labolatorium i dwie - trzy godzinki posiedzialam...
Właśnie o takiej krzywej myślę. ostatnio coś słyszałam że tylko że skierowaniem. Muszę coś ze sobą zrobić. Chociaż wczoraj mega się wkurzyłam bo po raz pierwszy rzeczywiście tak wyglądam, ale niektórzy bliscy np. teściowa pyta kiedy będę się odchudzała.....moja odpowiedź "nigdy akurat pasuje do męża" 😂 nie to że jest grubasem ale przytył bardzo szybko po ślubie.
@bazylia128 cieszę się że Twoje obawy się nie spełniły i ciąża jest w domku. Pisałam że tak będzie bo beta pojawiła się bardzo szybko o przy blastkach takie ciążę są rzadkie. Pęcherzyk masz ładny zgodny z wiekiem ciążowym. Bety nie ma sensu robić.....teraz kolejny etap, czekamy😘
 
Właśnie o takiej krzywej myślę. ostatnio coś słyszałam że tylko że skierowaniem. Muszę coś ze sobą zrobić. Chociaż wczoraj mega się wkurzyłam bo po raz pierwszy rzeczywiście tak wyglądam, ale niektórzy bliscy np. teściowa pyta kiedy będę się odchudzała.....moja odpowiedź "nigdy akurat pasuje do męża" 😂 nie to że jest grubasem ale przytył bardzo szybko po ślubie.
@bazylia128 cieszę się że Twoje obawy się nie spełniły i ciąża jest w domku. Pisałam że tak będzie bo beta pojawiła się bardzo szybko o przy blastkach takie ciążę są rzadkie. Pęcherzyk masz ładny zgodny z wiekiem ciążowym. Bety nie ma sensu robić.....teraz kolejny etap, czekamy😘
Kochana moja najdrozsza - przepraszam ze wczoraj nie odpisalam - zaraz ci wysle zdjecie mojej kropeczki - bylam tak zmeczona ze padlam ;) wiesz jakie mam teraz obawy? Ty wiesz ;) Niestety... Ale obiecalam tez komus bardzo madremu ze nie bede juz tego analizowac i mam zamiar do USG zyc normalnie i chociaz troche cieszyc sie z zycia ;) To nic jesli sie troche przybralo na wadze - Nie ma niczego takiego czego nie mogla byc naprawic ;) Sluze pomoca jesli tego bedziesz potrzebowala - tak jak ty mi pomglas w innych kwestiach tak chociaz ja sie bede mogla odwdzieczyc ;) Nie wiem tylko jak jest z KP przy mecie ale przy wolnej chwili poczytam w mojej encyklopedii ;) I wcale nie musisz brac mety zeby sie troche ponastawiac tam gdzie trzeba bo uwazam ze u ciebie to bardziej kwestia moze wysmuklenia pewnych partii ciala ;)
 
Kochana moja najdrozsza - przepraszam ze wczoraj nie odpisalam - zaraz ci wysle zdjecie mojej kropeczki - bylam tak zmeczona ze padlam ;) wiesz jakie mam teraz obawy? Ty wiesz ;) Niestety... Ale obiecalam tez komus bardzo madremu ze nie bede juz tego analizowac i mam zamiar do USG zyc normalnie i chociaz troche cieszyc sie z zycia ;) To nic jesli sie troche przybralo na wadze - Nie ma niczego takiego czego nie mogla byc naprawic ;) Sluze pomoca jesli tego bedziesz potrzebowala - tak jak ty mi pomglas w innych kwestiach tak chociaz ja sie bede mogla odwdzieczyc ;) Nie wiem tylko jak jest z KP przy mecie ale przy wolnej chwili poczytam w mojej encyklopedii ;) I wcale nie musisz brac mety zeby sie troche ponastawiac tam gdzie trzeba bo uwazam ze u ciebie to bardziej kwestia moze wysmuklenia pewnych partii ciala ;)
Aha nie trzeba skierowania - idziesz i placisz ja placilam za calosc jakies 150 zł? Pamietam ze niekotre dziewczyny tez pisaly ze poszly bez skierowania - zapytakj u sieebie bo to pewnie roznie w roznych labach ;)
 
Aha nie trzeba skierowania - idziesz i placisz ja placilam za calosc jakies 150 zł? Pamietam ze niekotre dziewczyny tez pisaly ze poszly bez skierowania - zapytakj u sieebie bo to pewnie roznie w roznych labach ;)
I jeszcze jedno Aha takie badania mozna tez zrobic na NFZ w osrodku u lekarza rodzinnego - moj chcial mi zrobic - to jest ten od kotrego dostaje wszystkie recepty a on sie juz nie pyta na co ;) Ale u nego to by dluzej trwalo a ja chcialam na JUZ - przeciez mnie znasz ;)
 
Cześć dziewczyny,
Czy może mi któraś z was pomoc z wynikami z krzywej cukrowej i insulinowej?Czy coś wychodzi z nich nie tak?
 

Załączniki

  • 22CE495C-8962-4B9D-B789-008AA073F17C.jpeg
    22CE495C-8962-4B9D-B789-008AA073F17C.jpeg
    90,8 KB · Wyświetleń: 74
Bazylia pytanie mam odnosnie cyclogestu ? Czy tobie tez wyplywa troche ? Bo mi mowili ze nie bedzie a jednak wyplywa :(. Mam tylko nadzieje ze zdazy sie tam troche wchlonac...... Bo ostatnio to mialam za niski
 
reklama
Na zdjęciu nic nie widać.to napisze tutaj.
Glukoza czczo 87,6
Po godzinie 104
Po 2 godzinach 74,7

insulina na czczo 7,24
Po godzinie 51.10
Po 2 godzinach 23,7
 
Do góry