reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ale wczoraj już zjadłam kolację o 19. O 23 byłam już tak głodna .....zjadłam pół papryki i jakoś zasnęłam. Rano wcale głód mnie nie męczył.
No to jest wlasnie jeden z objawowo problemow z cukrem ;) Chodzi o wyrzut insuliny ;) Ja tez wieczorami moglam zjesc konia z kopytami a rano nie jestem w stanie nic przelknac ;)
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20200802-105413_Chrome.jpg
    Screenshot_20200802-105413_Chrome.jpg
    206,6 KB · Wyświetleń: 45
  • Screenshot_20200802-105408_Chrome.jpg
    Screenshot_20200802-105408_Chrome.jpg
    190,1 KB · Wyświetleń: 47
@cikulinka maleństwo dziekuje za cieple slowa ;) Jesli chodzi o cyclogest to ja jestem z niego bardzo zadowolona - jest slizki i super wchodzi tam gdzie powinien i ladnie sie wchlania. JEsli mieszkasz w mniejszej miejscowosci to trzeba go zamawiac bo ja mialam problem... Ja dodatkowo sie wspomagam Luteina od @Netiaskitchen hehhehehe chyba bardziej na glowe ale jak mam tp sobie dodatkowo wpycham ;) Tylko ze na mnie zwykla dowcipna lutka dobrze wplywa i nigdy nie uczula ;) Daj znac co u ciebie bo sie pogubilam ;)
 
Dziękuję😊
Widziałam Twoje dwie piękne kreseczki i z całego serca gratuluję, oby wszystko było dobrze✊🙂
Planuję jeszcze przed wizytą w klinice iść do swojego gina, to może coś mi powie o tym AMH (sam specjalizuje się w leczeniu niepłodności, więc pewnie coś tam się zna)😉

Dziękuję 😊 Taak, nie ma to jak lekarz, on Ci wszystko najlepiej wytłumaczy, wiem ze to dziwne ale mi tego nie badali...
W każdym razie, trzymam mocno kciuki i pisz jak byś miała jakieś pytania, tutaj dziewczyny się znają więc napewno Ci pomogą 😘
 
@Mirka30 ale Ci zazdroszcze ale tak pozytywnie - bedzie z tych kreseczke piekna dzidzia !!!!!

Dziękuję kochana, jak narazie to się jeszcze boje cieszyć bo wiesz jeszcze nie miałam bety i dopuki nie zobaczę na usg że wszystko jest na miejscu to stres będzie 😘
Ale dziękuję, I trzymam mocno kciuki za Ciebie również 😘✊
 
reklama
Do góry