reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro powtórzę bete . Maz powiedział ze jak zrobili blad to zrobi zadymę tam i to grubą
I dobrze zrobi. Czy oni nie zdają sobie sprawy jakie konsekwencje może mieć taką pomyłka? A gdyby to była pierwsza weryfikacja i ktoś by się tak pfzejol i odstawił leki? To jest straszne😪tego nie da się wogóle bez emocji komentować. Eh...
 
Powiem Wam laseczki, że piszecie jak Szekspir po dopalaczach tyle postów... a ja dopiero na 38 621 stronie :-) :):-) :):-) :):szok::szok:

Ale jak tu nie sprawdzić czy u Fredki wreszcie zatrybiło? no szperam i szperam a tu zero wiadomości. Ach ta adrenalinka postowo forumowa :D

Hej dziewczynki ja mialam dziś wizytę przed rozpoczęciem procedury ivf. Wszystkie badania dostarczone, papiery podpisane[emoji846] teraz czekam na @ i rozpoczynam stymulację[emoji16] boje się ale musi być dobrze[emoji3590]

Nadziejka mam nadzieje, że transfer poszedł pomyślnie :) Kibicuje Ci jak i wszystkim z całego serducha.

Dziewczyny, w poniedziałek o 14:00 mam transfer 😍 Jestem szczęśliwa i przestraszona jednocześnie... Ale byłoby super jakby się udało...

Pewnie już po, także trzymam kciuki za dobre wieści :)

Mam wyniki. Beta 263,6❤

Przepiękny wynik !! Ogromne spóźnione gratulacje :) Tak czułam że będzie 5 ciężarnych do mojego powrotu i proszę jest pierwsza :D

Myslicie ze taki cien cienia w 4 dpt dobrze rokuje? Na tescie widac wyrazniej ;)

O Tobie też czytam zaległości i jestem ciekawa co to tam będzie :D

Tak tak wariatka nie ma co robić. Ostatni dzień z urlopu to mam czas :D
 
I dobrze zrobi. Czy oni nie zdają sobie sprawy jakie konsekwencje może mieć taką pomyłka? A gdyby to była pierwsza weryfikacja i ktoś by się tak pfzejol i odstawił leki? To jest straszne😪tego nie da się wogóle bez emocji komentować. Eh...
Mój maz zrobi tam zadyme jak wroci po mnie. Pojdzie nawet to dyrektora jezeli wyjdzie ze sie pomylili . Jak tak mozna ja jestem u nich co dwa dni. Z drugiej strony tylka ja mogłam miec takiego pecha ze sie pomylilu😞
 
Tymczasem dla rozluznienia
To chyba cos o mnie
116682844_681279285796745_7186435181646485152_n.png
 
reklama
Do góry