reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój maz zrobi tam zadyme jak wroci po mnie. Pojdzie nawet to dyrektora jezeli wyjdzie ze sie pomylili . Jak tak mozna ja jestem u nich co dwa dni. Z drugiej strony tylka ja mogłam miec takiego pecha ze sie pomylilu😞
Trzymam kciuki za jutrzejszą bete i mam nadzieję że wynagrodzi dzisiejsze stresy 😘
 
Widzę pękł worek dobrych wiadomości dla wielu z Was. Bardzo mnie to cieszy. Dużo zdrówka wszystkim przyszłym mamuśkom !! :)

Dzień dobry Dziewczyny, nie wiem czy jest tutaj jeszcze ktoś kto nie pamięta.
Jako że zawsze byłyście skarbnicą wiedzy mam do Was pytanie. Zaliczyłem to właśnie naturalne zapłodnienie. Zrobiłam test i dziś pierwszy raz betę, wynik jak na trzy dni po terminie miesiączki nie jest zbyt oszałamiający, bo 539,77 poczekam do środy na powtórkę. Ale mam do Was pytanie czy progesteronu 25,2 ng/ml to dobry poziom czy się wspomagać? Odpuściłam na rok starania i in vitro i nie pamiętam nic jak to było.

Jak na wynik 3 dni po okresie to wynik jest super !! Ogromne gratulacje :)

No i mam swoją drugą ciężarną :)

Jestem w szoku- hcg 62,07😊za 48 h beta do powtórzenia

No no ja tu liczę na 3 ciężarną :)

I jednak mój strach był uzasadniony, ja odpadam. Beta z 31 spadła na 9,6

O nie !!!!!!!!

Nie takiego scenariuszu się tutaj spodziewałam...

Przykro mi bardzo fredeczko, że nie tym razem. Wierze, że będzie teraz lepiej skoro coś tam się jednak zadziało.

Tulaski ślę spóźnione !
 
Hejka jestem tu nowa czaem czytam co ciekawego piszecie. Jestem po transferze zarodka 30.07 teraz czeka mnie ciężkie 11 dni na 10 sierpnia mam zaplanowany test ale sie go cholernie boję 🥺 czekam na cud od 5 lat. Odpoczywam staram sie nie stresować jakieś wskazówki? ☺️
Hej.Nie powiem Ci-nie stresuj sie,bo to glupue i nieprawdziwe.Sama w stpde mam bete,wczesniej testu nie robie bo sie cholernie boje.Jestem caka zestresowana i tylko o tym mysle😪
 
Powiem Wam laseczki, że piszecie jak Szekspir po dopalaczach tyle postów... a ja dopiero na 38 621 stronie :-) :):-) :):-) :):szok::szok:

Ale jak tu nie sprawdzić czy u Fredki wreszcie zatrybiło? no szperam i szperam a tu zero wiadomości. Ach ta adrenalinka postowo forumowa :D



Nadziejka mam nadzieje, że transfer poszedł pomyślnie :) Kibicuje Ci jak i wszystkim z całego serducha.



Pewnie już po, także trzymam kciuki za dobre wieści :)



Przepiękny wynik !! Ogromne spóźnione gratulacje :) Tak czułam że będzie 5 ciężarnych do mojego powrotu i proszę jest pierwsza :D



O Tobie też czytam zaległości i jestem ciekawa co to tam będzie :D

Tak tak wariatka nie ma co robić. Ostatni dzień z urlopu to mam czas :D

Hej kochana 😘 Taak, transfer miałam dwa tygodnie temu, jak narazie wszystko jest chyba ok, jutro jadę do Londynu na betę i zobaczymy co pokaże wynik 😊
A co U Ciebie??? 😘
 
reklama
Do góry