reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja już domu, ale ten Londyn masakra 🤦‍♀️ Nawigacja mnie zmyliła i na ogromnym rondzie bym się walnęła na inną drogę i w ostatniej chwili zmieniłam pas ale nie miałam prawa tam zmienić pasa, dobrze że nie było ruchu bo byłaby masakra.. Mam tylko nadzieję że tam nie było żadnej kamery 🤷‍♀️ Później policja jechała za mną i na chwilę włączyli syreny, ale się przestraszyłam.. Nie wiem po co im były te syreny, chyba chcieli mnie przestraszyć 🤔 Ale później mnie zostawili w spokoju i sobie pojechali 😁
Wyniki mają być przed 17:00, ale się boję...
 
reklama
Do góry