reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ale sporo na głowie :( wczoraj byłam po ostatnim nieudanym in vitro u lekarza. Zmieniamy protokół ... od 1 dnia nastepnego cyklu czyli za jakieś dwa tygodnie tabletki i później stymulacja. Jak myślicie, a może macie doświadczenie czy przy długim będziemy w stanie pobrać więcej komórek a co za tym idzie więcej ładnej klasy zarodków utrzymać. Przy krótkim moim pierwszym protokole było 5 pobrany, 4 dojrzałe ale tylko 3 się zaplodnily z czego jedna tylko była ładna :/ coś wiecie w tym temacie ... pozdrawiam z deszczowej Warszawy :/ pogoda mocno barowa :-)
Za przy 1 protokole krótkim miałam 3 komórki a.przy długim, po owulacji co drugi dzień gonapeptyl a potem od 2 dc duże dawki menopuru i udało się 9 komórek dojrzałych i 5 blastek ;). Jakie leki ci teraz da ??
 
Za przy 1 protokole krótkim miałam 3 komórki a.przy długim, po owulacji co drugi dzień gonapeptyl a potem od 2 dc duże dawki menopuru i udało się 9 komórek dojrzałych i 5 blastek ;). Jakie leki ci teraz da ??
Kurde ja we wrześniu zaczynam swój pierwszy krótki protokół i po Waszych postach zaczynam się martwić, że mało jajek będzie [emoji849][emoji848]
 
reklama
Do góry