mary.m
Fanka BB :)
Dziewczyny beta mniej niż 0,2nie mam nawet sił płakać
nie wiem w czym jest problem
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Dziewczyny beta mniej niż 0,2nie mam nawet sił płakać
nie wiem w czym jest problem
![]()
Zobacz tu masz opis. Dopłaca się kilkaset zlotych do procedury...Muszę podpytać mojego lekarza (InviMed Wrocław) o embrio glue jak będę na wizycie przed krio.
Ogólnie dziewczyny ten embrio glue to co daje?
Dziękuję Ci!! Dokładnie toWrzucałam różne statystykico konkretnie chcesz wiedzieć? Wiesz statystyka to tylko liczby ale miło jest na nią popatrzeć ;-) może o to Ci chodziło:
Jednak liczby do mnie najlepiej przemawiają i niech tak zostanie Pewnie że wytrzymam. Ja z tych spokojnych i wytrwałych. W między czasie zrobię wszystkie badania i testy i pójdę z kompletem na wizytę. Mam też urlop od 1 do 11 września i chce się zrelaksować oderwać. Dlatego dopiero 15 września. Czuje się całkiem nieźle poza tym że nabrałam jakoś kg na pewno nie z powodu ciążySuuuiper!!! O to kolejna dopoero za miesiąc. Wytrzymasz tyle?jak Ty sie czujesz w ogole?
Tak mi przykro kochana!!! Ściskam mocno!!!!Dziewczyny beta mniej niż 0,2nie mam nawet sił płakać
nie wiem w czym jest problem
![]()
Kosztuje w Invimedzie jakieś 240 zlMuszę podpytać mojego lekarza (InviMed Wrocław) o embrio glue jak będę na wizycie przed krio.
Ogólnie dziewczyny ten embrio glue to co daje?
Dziewczyny beta mniej niż 0,2nie mam nawet sił płakać
nie wiem w czym jest problem
![]()






Bardzo dziękujęZobacz tu masz opis. Dopłaca się kilkaset zlotych do procedury...Zobacz załącznik 1161399
Ja będę jutro to zapytam też o "glutka" bo też chcę. Choćby dla komfortu psychicznego.Bardzo dziękuję![]()