reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A nic ;) USG dopiero za tydzien. Nie ma zadnych objawow ciazowych poza piersiami, zero mdlosci - nic ;( Czekam sobie. Plamienie bardziej na papierze albo przy aplikacji proga... Czasami brzuch zaboli.
Mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza (wiem, że nie da się być spokojnym, ale, że czekasz cierpliwie). Cieszę, że tylko takie "plamienie". Trzymam kciuki za Ciebie i Kropeczka. Życzę "bezmyślnego" tygodnia!!!!
 
Cześć dziewczynki jestem tu nowa ;) transfer miałam w poprzedni poniedzielek 5 dniowej blastki. Lekarz kazał mi dopiero zrobić pierwsza betę w pon 24.08 , ale jestem niecierpliwa i chcialBym zrobić wcześniej , jak myślicie kiedy powinno być już coś widać ? A test z sikanca ?
 
Cześć dziewczynki jestem tu nowa ;) transfer miałam w poprzedni poniedzielek 5 dniowej blastki. Lekarz kazał mi dopiero zrobić pierwsza betę w pon 24.08 , ale jestem niecierpliwa i chcialBym zrobić wcześniej , jak myślicie kiedy powinno być już coś widać ? A test z sikanca ?
Jeżeli miałaś podana blastke to bete już możesz zrobić 6dpt, sikanca nie polecam, szkoda nerwów, ja zrobiłam bete 6dpt i już wiedziałam że zaskoczyło, a sikaniec nie wyszedł jeszcze 9dpt... 😉
 
Hej moje kochane staraczki mam takie pytanie do dziewczyn które wracały po rodzeństwo. Czy mosialyscie zakończyć karmienie piersią? Bo moj dr wlasnie mi napisał ze kolejny transfer po zakończeniu laktacji 😭 nie chce odstawiać mojej niuni zbyt szybko a chce jak najszybciej wrocic po rodzeństwo dla niej najlepiej juz za miesiac to bedzie 6 miesięcy po porodzie, dodam ze dostałam okres wiec pewnie juz mam naturalne owulacje wiec nie musiałabym brac żadnych hormonow.
 
Cześć dziewczynki jestem tu nowa ;) transfer miałam w poprzedni poniedzielek 5 dniowej blastki. Lekarz kazał mi dopiero zrobić pierwsza betę w pon 24.08 , ale jestem niecierpliwa i chcialBym zrobić wcześniej , jak myślicie kiedy powinno być już coś widać ? A test z sikanca ?
Możesz iść dziś na bete [emoji4]
 
Hej moje kochane staraczki mam takie pytanie do dziewczyn które wracały po rodzeństwo. Czy mosialyscie zakończyć karmienie piersią? Bo moj dr wlasnie mi napisał ze kolejny transfer po zakończeniu laktacji [emoji24] nie chce odstawiać mojej niuni zbyt szybko a chce jak najszybciej wrocic po rodzeństwo dla niej najlepiej juz za miesiac to bedzie 6 miesięcy po porodzie, dodam ze dostałam okres wiec pewnie juz mam naturalne owulacje wiec nie musiałabym brac żadnych hormonow.
Jeśli podeszłabys na cyklu naturalnym, bez leków wspomagających, tylko na progu to możesz karmić. W przeciwnym razie ja bym się nie odważyła.
Pomijajac już, że 6m po porodzie to bardzo wcześnie na kolejną ciaze.
 
To tylko pozazdrościć i oby tak do końca ciąży ;)
Ja muszę tak wcześnie wstawać żeby wrzucić coś do żołądka bo boli i mdli mnie całymi dniami
Mam jeszcze wysyp krostek na twarzy jak u nastolatki a tak to czuję się cudownie 🥰 Byle do wizyty,tak myślę że na początku września pójdę
A ty kiedy kolejne usg ?
Za 2 tygodnie
 
reklama
Hej moje kochane staraczki mam takie pytanie do dziewczyn które wracały po rodzeństwo. Czy mosialyscie zakończyć karmienie piersią? Bo moj dr wlasnie mi napisał ze kolejny transfer po zakończeniu laktacji 😭 nie chce odstawiać mojej niuni zbyt szybko a chce jak najszybciej wrocic po rodzeństwo dla niej najlepiej juz za miesiac to bedzie 6 miesięcy po porodzie, dodam ze dostałam okres wiec pewnie juz mam naturalne owulacje wiec nie musiałabym brac żadnych hormonow.
6 miesięcy to zbyt szybko na transfer przy kp. Cykle mogą być hormonalnie "zepsute". Moje cykle nie były reguralne, znaczy przesunięte o 2-4 dni, niby norma ale nie u mnie😜. Teraz są jak w zegarku co 28 dni i uważam organizm jest gotowy na kolejną ciążę. Nie planuje przyznawać się lekarzowi że kp🙊 ograniczę po transferze karmienia w ciągu dnia i może jakieś minimalne ilości progesteronu łykne. Jak beta wyjdzie pozytywna to zastanowię się co dalej...
 
Do góry