Ananasowa93
Fanka BB :)
Rośnijcie zdrowo 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Piękny !❤ MówiłamAle nie wierze, oby napewno to mój wynik...![]()
WspaniałyAle nie wierze, oby napewno to mój wynik...![]()
Ale nie wierze, oby napewno to mój wynik...![]()
Ponawiam pytanieHej dziewczyny, mam takie pytanie.... Zostala mi jedna dawka Bemfola 450, in vitro w lutym niestety nie udane, i tak się zastanawiam czy mogę to użyć czy to coś da, może wywoła lub pomoże w owulacji, pytam bo poprostu nie wiem a może któraś z Was wie i doradzic co zrobić, może wyrzucić bo już nic to nie da?
Ale nie wierze, oby napewno to mój wynik... [emoji86][emoji85][emoji87]
Cudnie [emoji7]Ale nie wierze, oby napewno to mój wynik... [emoji86][emoji85][emoji87]
Gratuluje!!!! Jaka wysoka ta beta to jeden zarodek? Ja tez miałam taką wysoką w 11dpt jakoś 320 a potem mdłości się pojawiłyDziewczyny czy to się dzieje naprawdę, boziuuuu kochany aż płaczętzn ze beta jak najbardziej prawidłowa i moje serduszko mieszka ze mną, lekarz. Mi odpisał że wynik super ❤
❤
Wyrzuć. Mogłabyś sobie zaszkodzić np urosły by ci 3 pecherzyki w cyklu i bez pregnylu mógłby nie pęknąć i zostałabys z torbielamiPonawiam pytanie
Jest ktoś kto wie?