reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ostatnie 3 dni czyli od poniedziałku do dzisiaj mam je brać. Dzisiaj jest mój 9dc. Zastrzyk nazywa się orgalutran.
Wczoraj mnie ta przyjemność spotkała która się nazywa orgalutran, nie lubię tych zastrzyków, bo pieką, ale Wczoraj poszło tak gładko, ze widze ze im dłużej w tym siedzę, coraz większej wprawy nabieram 💉😂
 
reklama
Siemka [emoji846]. Wypiłam przed chwilą tę glukozę i nie było źle. Wypiłam wszystko na dwa razy [emoji846]. Spodziewałam się już wszystkiego w tym kubku co pielęgniarka przygotowała a tam tylko słodkie cytrynowe piciu[emoji14].
Od razu mi się przypomniało, że któraś z dziewczyn jak wypiła to się tylko oblizala ze smakiem [emoji23]. Czy to nie @Artemida90 ?
Mi smakowało nawet [emoji3] miałam smak porzeczkowy [emoji3]
 
Ja już po podglądzie jajek, faktycznie ten „dziwny” protokół działa! @Alicja90 @KarolinaJ79 naliczyl około 16 jajeczek 😱, przy pierwszej stymulacji miałam 8. Mówił ze jest super, teraz czekamy na wyniki krwi i po południu mi zadzwoni, żeby powiedzieć czy mam zwiększyć, zmniejszyć czy kontynuować taka sama dawkę gonal f.
Większość ma po 15 mm, wiec kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy mi powie czy punkcja będzie w środę czy w czwartek 🙂. Jeszcze do mnie nie dociera ze to już! 🙃
 
Ja już po podglądzie jajek, faktycznie ten „dziwny” protokół działa! @Alicja90 @KarolinaJ79 naliczyl około 16 jajeczek 😱, przy pierwszej stymulacji miałam 8. Mówił ze jest super, teraz czekamy na wyniki krwi i po południu mi zadzwoni, żeby powiedzieć czy mam zwiększyć, zmniejszyć czy kontynuować taka sama dawkę gonal f.
Większość ma po 15 mm, wiec kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy mi powie czy punkcja będzie w środę czy w czwartek 🙂. Jeszcze do mnie nie dociera ze to już! 🙃
Pięknie się zapowiada ❤️
 
Siemka 🙂. Wypiłam przed chwilą tę glukozę i nie było źle. Wypiłam wszystko na dwa razy 🙂. Spodziewałam się już wszystkiego w tym kubku co pielęgniarka przygotowała a tam tylko słodkie cytrynowe piciu😛.
Od razu mi się przypomniało, że któraś z dziewczyn jak wypiła to się tylko oblizala ze smakiem 😂. Czy to nie @Artemida90 ?
Tak ja zem to była 😂 uwielbiam glukozę to
Normalnie jak miód na serce na głodny żołądek 😂 pychota - pilabym za wszystkie które tego nie lubią. Najgorsze siedzenie po wypiciu - ale nie ze mdli tylko dupa boli 😂
 
Ja już po podglądzie jajek, faktycznie ten „dziwny” protokół działa! @Alicja90 @KarolinaJ79 naliczyl około 16 jajeczek [emoji33], przy pierwszej stymulacji miałam 8. Mówił ze jest super, teraz czekamy na wyniki krwi i po południu mi zadzwoni, żeby powiedzieć czy mam zwiększyć, zmniejszyć czy kontynuować taka sama dawkę gonal f.
Większość ma po 15 mm, wiec kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy mi powie czy punkcja będzie w środę czy w czwartek [emoji846]. Jeszcze do mnie nie dociera ze to już! [emoji854]
O jaaaa!!! 16?! Co za wynik!! Będzie jajobranie jak nic [emoji16]
 
Mnie to nawet nie piecze tylko powoli brzuch ma dość tych zastrzyków i jest trochę obolały..
Wczoraj mnie ta przyjemność spotkała która się nazywa orgalutran, nie lubię tych zastrzyków, bo pieką, ale Wczoraj poszło tak gładko, ze widze ze im dłużej w tym siedzę, coraz większej wprawy nabieram [emoji382][emoji23]
 
Twój lekarz liczy wszystkie jajeczka czy tylko te większe? Bo ja mam panikę ze mam za mało a w sobote punkcja [emoji24] moje liczyli takie od 16mm i było tylko 4, ale te co mają 13mm to od środy so soboty mogą teoretycznie jeszcze urosnąc...? Mam metlik w głowie i boję się że nic z tego nie będzie
Ja już po podglądzie jajek, faktycznie ten „dziwny” protokół działa! @Alicja90 @KarolinaJ79 naliczyl około 16 jajeczek [emoji33], przy pierwszej stymulacji miałam 8. Mówił ze jest super, teraz czekamy na wyniki krwi i po południu mi zadzwoni, żeby powiedzieć czy mam zwiększyć, zmniejszyć czy kontynuować taka sama dawkę gonal f.
Większość ma po 15 mm, wiec kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy mi powie czy punkcja będzie w środę czy w czwartek [emoji846]. Jeszcze do mnie nie dociera ze to już! [emoji854]
 
Hej dziewczyny.. No i dupa. Nie pojechałam na podgląd endo bo gorączka i złe samopoczucie wygrało. Nie wiem co dalej, czekam na telefon od lekarki czy stosować dalej leki czy przerwać. Nie wiem co mi jest, lekarz Poz też nie wie skąd gorączka bo mnie zbadała i wszystko ok a ja ciągle źle i gorzej, od wczoraj poza gorączka nudności i wymioty. Przyswajam wyłącznie wodę. Jestem załamana...
 
reklama
Ja już po podglądzie jajek, faktycznie ten „dziwny” protokół działa! @Alicja90 @KarolinaJ79 naliczyl około 16 jajeczek 😱, przy pierwszej stymulacji miałam 8. Mówił ze jest super, teraz czekamy na wyniki krwi i po południu mi zadzwoni, żeby powiedzieć czy mam zwiększyć, zmniejszyć czy kontynuować taka sama dawkę gonal f.
Większość ma po 15 mm, wiec kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy mi powie czy punkcja będzie w środę czy w czwartek 🙂. Jeszcze do mnie nie dociera ze to już! 🙃
Świetna wiadomość kochana!!! Oby było dużo pięknych zarodkow z tego 🥰 i oczywiście ciąża ❤️
 
Do góry