reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
emoji3590.png
emoji3590.png
emoji3590.png
Ale super!
Ja jutro o 9 rano mam pobranie
emoji85.png
Trzymam kciuki kochana ✊✊✊
 
Boziu jak ja się boję 😭😭😭 jutro pierwsza weryfikacja ale już dziś wiem że to będzie klapa 😔😭😭😭😭 chyba nie zasnę z nerwów... Dzis 8dpt....mialam robić dziś sikanca a jednak strach mi nie pozwolił 😭😭😭 tak bardzo chciała bym aby się udało... Od wczoraj wieczora piersi zaczęły boleć jak na @ tzn. Może nie z takim nasileniem ale już wiem że @ się zbliża 😔 boje się odebrać betę jutro 😭😭😭😭 eh... Nawet nie wiem czy jechać jutro czy poczekać tak jak lekarz kazal w 11 dniu... Za ciężkie to jest dla mnie 😭 jednak nie jestem taka twarda jak myślałam... Boje się że się załamie. Dzięki Bogu wzięłam to zwolnienie z pracy... Będę miała czas żeby się wypłakać 😭😭😭
 
Boziu jak ja się boję 😭😭😭 jutro pierwsza weryfikacja ale już dziś wiem że to będzie klapa 😔😭😭😭😭 chyba nie zasnę z nerwów... Dzis 8dpt....mialam robić dziś sikanca a jednak strach mi nie pozwolił 😭😭😭 tak bardzo chciała bym aby się udało... Od wczoraj wieczora piersi zaczęły boleć jak na @ tzn. Może nie z takim nasileniem ale już wiem że @ się zbliża 😔 boje się odebrać betę jutro 😭😭😭😭 eh... Nawet nie wiem czy jechać jutro czy poczekać tak jak lekarz kazal w 11 dniu... Za ciężkie to jest dla mnie 😭 jednak nie jestem taka twarda jak myślałam... Boje się że się załamie. Dzięki Bogu wzięłam to zwolnienie z pracy... Będę miała czas żeby się wypłakać 😭😭😭
To ja na jutro życzę powodzenia oby sie udało kazda z nas trzyma✊✊ badz dzielna bez względu na wynik ale oby byl pozytywny ♥️
 
Boziu jak ja się boję 😭😭😭 jutro pierwsza weryfikacja ale już dziś wiem że to będzie klapa 😔😭😭😭😭 chyba nie zasnę z nerwów... Dzis 8dpt....mialam robić dziś sikanca a jednak strach mi nie pozwolił 😭😭😭 tak bardzo chciała bym aby się udało... Od wczoraj wieczora piersi zaczęły boleć jak na @ tzn. Może nie z takim nasileniem ale już wiem że @ się zbliża 😔 boje się odebrać betę jutro 😭😭😭😭 eh... Nawet nie wiem czy jechać jutro czy poczekać tak jak lekarz kazal w 11 dniu... Za ciężkie to jest dla mnie 😭 jednak nie jestem taka twarda jak myślałam... Boje się że się załamie. Dzięki Bogu wzięłam to zwolnienie z pracy... Będę miała czas żeby się wypłakać 😭😭😭
To jest bardzo ciekawe jak różnie ludzie reagują na stres. Ty boisz się zrobić bete a ja robiłam test już 5 dpt żeby wiedzieć. Biegłam na bete jak najszybciej żeby wiedzieć co dalej. Nie wytrzymałabym tego czekania. Bycia w zawieszeniu. Ledwie wytrzymałam te 6 dni 😂
Trzymam kciuki za Twoja pozytywna bete ❤️❤️
Ale pamiętaj ze bez względu na wynik masz po kogo wracać. Jeśli nie udało się tym razem to uda się następnym ❤️❤️❤ bądź dzielna ✊✊
 
Boziu jak ja się boję 😭😭😭 jutro pierwsza weryfikacja ale już dziś wiem że to będzie klapa 😔😭😭😭😭 chyba nie zasnę z nerwów... Dzis 8dpt....mialam robić dziś sikanca a jednak strach mi nie pozwolił 😭😭😭 tak bardzo chciała bym aby się udało... Od wczoraj wieczora piersi zaczęły boleć jak na @ tzn. Może nie z takim nasileniem ale już wiem że @ się zbliża 😔 boje się odebrać betę jutro 😭😭😭😭 eh... Nawet nie wiem czy jechać jutro czy poczekać tak jak lekarz kazal w 11 dniu... Za ciężkie to jest dla mnie 😭 jednak nie jestem taka twarda jak myślałam... Boje się że się załamie. Dzięki Bogu wzięłam to zwolnienie z pracy... Będę miała czas żeby się wypłakać 😭😭😭
Kochana trzymam bardzo mocno kciuki❤
 
reklama
Do góry