reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki mam do was pytanie czy macie może jakieś sprawdzone tabletki na uspokojenie? Bo ostatnio się posypalam psychicznie i czuje się rozdygotana w środku i ciężko mi funkcjonować bo tylko siedzę i myślę a tak to bym się choć trochę wyciszyła[emoji846] Do psychologa nie idę bo to jeszcze nie ten etap[emoji16]
Ja medykamentów nie brałam, jak coś się zaczynało dziać umawiałam się do psychologa.
 
Nie mam
Nie mam pojęcia co to jest za badanie... Nie wiem czy kiedykolwiek robiliśmy...
Przy robieniu swojego Kir, Paśnik od razu chciał ode mnie HCL-A Męża. Ja zamawiałam to w Medgen, więc przyszły nam dwa pakiety. Pokuli my się i odesłali.
No i w moim przypadku okazało się, że mój Mąż ma całkiem Oki to HCL-A do moich Kir-ów... WUJEK JAREK był zadowolniony😁
 
Fajnie że jesteś 😍 no i jaka spokojna, szczęśliwa, w końcu.
Z tym bieganiem to uwazaj, możesz robić mega długie spacery. Zresztą potem z brzuchem to nie będzie takie łatwe bieganie😜 Jeszcze bardzo mnie ciekawi dlaczego miesiąc po porodzie będziesz brała heparynę. Ja musiałam brać aż do uruchomienia po cc, czyli tak do 5 doby. Choć w tajemnicy przyznam ze dwa zastrzyki wyjeb.....do kosza😂😂😂 Przed samym cięciem też pominęłam jedną dawkę, oczywiście to po uzgodnieniu z lekarzem.
Ja też mam zalecenia do końca ciąży i 4 tygodnie połogu.
Przy mutacjach zawsze tak zalecają...
 
Przy robieniu swojego Kir, Paśnik od razu chciał ode mnie HCL-A Męża. Ja zamawiałam to w Medgen, więc przyszły nam dwa pakiety. Pokuli my się i odesłali.
No i w moim przypadku okazało się, że mój Mąż ma całkiem Oki to HCL-A do moich Kir-ów... WUJEK JAREK był zadowolniony😁
No zobaczymy... Najwyżej doślemy mu wyniki...
 
reklama
Koleżanki bardziej doświadczone powiedzcie mi czy 8/9tc kłucie i uczucie rozpychania po stronie zarodka jest normalne bo jak mnie czasami złapie to masakra, mówiłam lekarzowi, że tak mam i nic nie powiedziała.
 
Do góry