reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja mam wiecznie problem z tym moczem i bakteriami.
Oststnio miałam zapisany antybiotyk Minural 3g jednorazowo i trochę było lepiej, ale wczoraj zrobiłam znowu badanie moczu bo zaraz mam wizytę u Dr i widzę że znowu są bakterie i leukocyty 😔
dokładnie to samo mi zapisał, mam wypić na noc, dwa razy dziennie sok z żurawiny i w piątek znów badanie. Praktycznie siedzę w domu cały czas to nie ma gdzie mnie zawiać 🙃
 
Ja już 2 razy musiałam brać ten antybiotyk w ciąży. Ale lekarz mówi że jest bezpieczny
Ja bralam w obu ciazach rozne antybiotyki. Na infekcje, na zapalenie ucha, na zapalenie krtani. Jest sporo antybiotykow bezpiecznych w ciąży i jesli lekarz laze brac to nie ma die co zastanawiac, bo chorobę trzeba wyleczyc dla dobra mamy i malucha.
 
dziewczyny dzis mam ciezki dzień . w nocy obudziłam sie z plamą krwi na wkładce i spanikowałam wraz z mężem okazało sie ze dobrze . pojechaliśmy rano do kliniki mój lekarz mnie zbadał i okazało sie na USG ze mam krwiaka przy dziecku . sytuacja okazała sie poważna zwiększył dawkę luteiny pod język oraz lutinusa i zapisał nospę . kazał leżeć i bardzo mało chodzić . bardzo krótkie dystanse . wszytkie prace domowe spadły na męża . także ten brązowy sluź który miałam w czwartek to juz był pierwszy objaw krwiaka a nie USG . bo rano na USG w czwartek jeszcze go nie było musiał powstać później
Odpoczywaj.
Łez i czytaj książki czy seriale....
Kiedy kontrola czy się wchłonol?
 
reklama
Jasne ;) Kropelki dousten Canphron i Symural - to jest chyba odpowiednik Monurala - 4 saszetki co 4 dni a na cisnienie dopegyt - miala ktoras z was taki lek czy nikt nie mial problemow z cisnieniem ?
Ja właśnie mam podwyższone ciśnienie i dostalam dopegyt juz jakis czas temu. Kazal mi brac 2x1 ale po pierwszej tabletkę tak mi spadło ciśnienie ze sama sobie zmniejszyłam dawkę do połowy tabletki na dobęi ladnie sie uregulowalo.
 
Do góry